Seslenen Kitap 1.2.8 (Android)

Seslenen Kitap

Seslenen Kitap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beğendiğiniz kitapları satın alarak, uygulamanın kitabı seslendirerek okumasını sağlayabilirsiniz.

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak nitelendirebileceğimiz Seslenen Kitap, görme engellilerin de kitap okuyabilmeleri için geniş bir arşiv sunuyor.

Yazarların en güncel kitaplarını, klasik edebiyatın en önemli eserlerini Android cihazlarınızdan sesli olarak dinlemenize imkan veren uygulama, okuma alışkanlığı olmayanlar için de faydalı görünüyor. Uygulama içerisinden ya da seslenenkitap.com adresinden satın alacağınız kitapları cihazlarınıza indirerek okumaya başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz kitapları daha sonra internet bağlantınız olmasa bile kullanabilirsiniz. Kitapları istediğiniz yerde durdurabileceğiniz gibi, kaldığınız yerden ya da istediğiniz yerden başlatabilirsiniz. Ayraçlar vasıtasıyla da istediğiniz bölümleri işaretlemeniz de mümkün. Bir başka güzel özellik ise uyku zamanlayıcısı adlı işlev diyebilirim. Seslendirmenin, ayarladığınız süre sonunda otomatik olarak durdurulmasını bu işlev sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Seslenen Kitap uygulaması ücretsiz olarak sunulan bir uygulama ancak, okumak istediğiniz kitapları satın almanız gerekiyor. Kitapçılardan alacağınız kitaplara ücret ödediğimiz gibi uygulamada da aynı şekilde yapmamızda sakınca görmüyorum, ayrıca verilen emeklerin karşılığı da olmalı diye düşünüyorum.

YORUMLAR