Smoothie Swipe (Android)

Smoothie Swipe

Smoothie Swipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Smoothie Swipe, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleştirme oyunudur. Thief, Mini Ninjas, Hitman Go gibi başarılı oyunların yapımcısı Square Enix firmasının son oyunu olan Smoothie Swipe da gayet  başarılı.

Artık üçlü eşleme oyunlarından herkes sıkılmış olabilir fakat diğer oyunlar gibi onların da fanatikleri elbette var. Smoothie Swipe'ı diğer benzer oyunlardan ayıran çok fazla bir özellikl olmasa da sevimli grafikleri ile dikkat çekiyor diyebilirim.

Oyunda bir adadan diğerine giderek bir maceraya atılıyorsunuz. Yine benzerlerinde olduğu gibi burada da çeşitli meyveleri üçten fazla olacak şekilde  bir araya getirerek patlatıyorsunuz. Fakat her adada oyuna yeni bir mekanik ekleniyor ve bu da sıkıcılığını engelliyor.

Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz fakat isterseniz oyun içi satın almadan ekstra eşyaları satın alabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak liderlik listelerinde kimin yükseleceğini görebiliyorsunuz.

Oyunda 400'den fazla level bulunuyor. Oyunu birden fazla cihazda oynayacaksanız bunu yapmak da çok kolay çünkü oyun bütün cihazlarınızda kolaylıkla senkronize oluyor. Oyunu oynaması kolay fakat ustalaşması zor bir oyun olarak değerlendirebiliriz.

Eğer siz de bu tarz üçlü eşleştirme oyunlarını seviyorsanız, Smoothie Swipe'ı indirip deneyebilirsiniz.