SomNote 2.1.4 (Android)

SomNote

SomNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Not almayı keyifli bir hale getiren SomNote renkli arayüzünde sunduğu kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.

SomNote Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş kapsamlı bir not alma uygulamasıdır. Basit ve kolay kullanım özelliklerinden ödün vermeden fonksiyonel çözümler sunan SomNote ile not alma işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Uygulamanın kullanım alanı bir hayli geniş. Seyahatleriniz esnasında izlenimlerinizi not alabileceğiniz gibi toplantılarınız sırasında dikkat çeken noktaları da uygulamayı kullanarak not alabilirsiniz. SomNote'un en hoş yanı ise son derece renkli bir arayüze sahip olması. Renkli arayüz uygulamayı kullanmayı hem keyifli bir hale getiriyor hem de alınan notların daha dikkat çekici olmasını ve birbirinden farklı görünmesini sağlıyor.

SomNote kullanışlı olduğu kadar güvenli de. Dilerseniz aldığınız notları şifre ile koruyabilir ve diğerlerinin erişmesini engelleyebilirsinizi. Kapsamlı bir not alma uygulamasından beklendiği gibi SomNote ile aldığınız notlarınızı farklı cihazlarınız arasında senkronize edebilirsiniz. Bu sayede her nerede olursanız olun internet bağlantınız olduğu sürece notlarınıza ulaşabilirsiniz.

Siz de farklı amaçlar için kullanabileceğiniz fonksiyonel bir not alma uygulaması arıyorsanız SomNote mutlaka denemeniz gereken alternatiflerden bir tanesi.