Space Traffic Racer

Space Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Traffic Racer, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunudur.

Space Traffic Racer, uzayda birbirinden heyecanlı yarışlar yapmamıza olanak tanıyan eğlenceli bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizden rahatlıkla oynayabileceğimiz oyunda, gerçekçi bir uzay macerasının içinde kendimizi buluyoruz. Her yaştan insanın severek oynayacağı bu oyunu gelin biraz daha yakından inceleyelim. 

Bir Türk oyun geliştiricisinin elinden çıkan Space Traffic Racer, ilk olarak güzel grafikleriyle dikkat çekiyor. Oynanış olarakta gayet eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Oyunun kontrollerini tamamen sensörler ile gerçekleştiriyoruz. Bir uzay ortamında trafikteki araçları zorlayarak maksimum seviyeye çıkmaya çalışıyoruz. Yarış heyecanı olmasının yanı sıra topladığımız coin'lerle yeni gezegenler açmamıza da olanak veren oyunda, oldukça güzel vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca yine topladığımız coin'lerle farklı uzay araçları da almamız mümkün. 

Özellikler:

  • Gerçekçi grafikler
  • 4 farklı oyun modu (Tek yönlü trafik modu, çift yönlü trafik modu, serbest sürüş modu, hard modu)
  • 7 farklı uzay arabası
  • 3 farklı gezegen haritası
  • Sensör kontrolü

Yarış oyunları kategorisinde farklılık arayanlar Space Traffic Racer'ı ücretsiz olarak indirebilirler. Denemenizi mutlaka öneririm.