Star Legends 2.0.1.0 (Android)

Star Legends

Star Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Star Legends, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Pek çok farklı rol yapma oyunu var ve neden bunu seçmeliyim diye soruyorsanız, bu oyun diğerlerinden farklı olarak zindanlarda değil uzayda geçiyor.

Bir çoklu oyunculu oyun olan Star Legends, Arcane Legends ve Pocket Legends gibi başarılı oyunların yapımcısı firma tarafından geliştirilmiş. Gelecekteki bir zamanda geçen oyunda mekanların çoğu uzay gemileri, teknolojik labaratuvarlar ve asteroidler diyebilirim. Bu zorlu dünyada hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı canlandırıyorsunuz.

Oyunda ilk olarak karakterinizi seçiyorsunuz. Ardından da kadın mı erkek mi istediğinize karar veriyor, isminizi, mesleğinizi ve görüntünüzü kişiselleştiriyorsunuz. Oyunda üç farklı meslek var ve hepsinin kendine özgü yetenekleri ve silahları var.

Karakteriniz seçtikten sonra maceranıza başlıyorsunuz. Oyun genel olarak karakter level atlatma üzerine kurulmuş diyebilirim. Sürekli olarak level atlamaya, yeteneklerinizi ve silahlarınızı bir üst seviyeye taşımaya çalışıyorsunuz. Bu arada da görevleri tamamlıyorsunuz.

Fakat bunu tek başına yapmak biraz zor diyebilirim. Bu yüzden çevrimiçi takımınızı kurarak oynamanız daha iyi olabilir. Genel olarak başarılı bir rol yapma oyunu olduğunu söyleyebilirim. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız, indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR