Stickman Snowboarder 1.2 (Android)

Stickman Snowboarder

1.2
Stickman Snowboarder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Snowboarder bağımlılık yapıcı bir Android oyunudur

Stickman Snowboarder, snowboard kullanan bir çöp adamı yöneterek becerilerimizi sınadığımız bağımlılık yapıcı tarzda bir Android oyunudur.

Ücretsiz olarak akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir snowboard oyunu olan Stickman Snowboarder'da temel amacımız kahramanımız olan çöp adamın uyuyan bir yetiyi rahatsız etmesi üzerine snowboard tahtamızla eğimli yerlerden aşağı doğru en yüksek hızla süzülmek ve en yüksek puanı toplamaktır. Oyunda oldukça uçuk mekanlarda kaymaktayız, kimi zaman bir evin çatısı üzerinde kimi zaman merdivenlerin üzerinde, kimi zaman da buzulların ve gemilerin üzerinde kayıyoruz.

Stickman Snowboarder'da önümüze ilginç engellerde çıkıyor. Uçurumlar, binaların arasındaki boşluklar ve hatta bizi yemeye çalışan devasa katil balinalar gibi engelleri aşmak için rampalardan zıplamalı ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirmeliyiz.

Stickman Snowboarder renkli ve canlı grafiklere sahip. Oyun hem akıcı bir şekilde oynanabiliyor hem de çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip değil. Eğer rahatça oynayabileceğiniz ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Stickman Snowboarder güzel bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR