Swatch 11.3 (Android)

Swatch

Swatch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swatch, şık ve kaliteli saatleri ile popüler olan Swatch'un en yeni ve en güzel saat modellerini Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz mobil uygulamasıdır.

Swatch, bildiğiniz üzere ülkemiz de dahil Dünya üzerindeki en kaliteli ve şık saatleri üreten bir marka. Piyasadaki saat fiyatlarının biraz üzerinde ürünlere sahip olmasına rağmen kalitesinden ve şıklığından ödün vermeyen firmanın saatleri her zaman moda ile uyumlu ve oldukça modern ürünler. Farklı saat kullanmaktan hoşlanan kişilerdenseniz, Swatch'un resmi Android uygulamasını indirerek tüm yeni Swatch saat modellerini takip edebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kullanımı oldukça pratik olan uygulamanın tasarımı da saatleri gibi şık ve modern. 6 farklı temaya sahip olan uygulamayı kişiselleştirerek kendinize özel bir kullanım oluşturabiliyorsunuz. Bilmediğiniz saat modellerini öğrenmek ve yeni saatler keşfedebilmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi olan Swatch, kullanıcıların beğendikleri saatleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca e-posta olarak da istediğiniz arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Uygulama üzerinden size en yakın olan Swatch mağazasını görebiliyorsunuz. Böylelikle uygulama üzerinde beğendiğiniz saatleri yakından görme ve deneme fırsatını bulabilirsiniz. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Swatch uygulamasını mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR