En Güçlü Robot: Dyson 360 Vis Nav Özellikleri ve Fiyatı

Dyson’ın akıllı robot süpürgeleri içerisinde yer alan Dyson 360 Vis Nav özellikleri ve fiyatı nedir? Bu rehberde merak edilen soruları yanıtlayacağız.

Yaşam alanlarını kusursuz şekilde temizleyen cihazların başında gelen Dyson 360 Vis Nav, gelişmiş özellikleri nedeniyle ilgi odağı hâline geldi. Bu robot süpürge teknolojisi, yaşam alanındaki tüm zemini otomatik şekilde tarıyor. Zemin üzerindeki kir, toz gibi maddeleri de çekme özelliğine sahiptir.

Üstün teknolojiyle tasarlanan Dyson 360 Vis Nav, yaşam alanının her köşesine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Etkili temizlik yapma imkanı sağlayan cihaz, ileri görüş yeteneğinden oluşuyor. Gelişmiş navigasyon özellikleriyle alanın etkili temizlenmesini sağlıyor.

Dyson 360 Vis Nav Özellikleri Nedir?

 • Yüksek hassasiyetli sensörlerle kamera sistemi
 • Alandaki tüm zemini tarama
 • Alan hakkında detaylı harita oluşturma
 • Robot odaların içinde gezinirken verimli ve etkili temizlik rotası oluşturma
 • Güçlü emiş gücü
 • 360° görüş teknolojisi
 • Dyson’a ait patentli siklon teknolojisi
 • Kir ve tozları hızlı şekilde çekme
 • Tam makine HEPA filtrasyonu
 • Farklı temizlik türleri için 4 adet güç modu
 • Alanın zeminini temizlerken yüksek performans
 • Mikroskobik partikülleri tespit etme ve temizleme

En iyi robot süpürgeler arasında yer alan Dyson 360 Vis Nav’ın diğer dikkat çekici özellikleri şu şekilde ele alınabilir:

1. Otomatik Şarj Özelliği

Dyson 360 Vis Nav, kendi kendini şarj edebiliyor. Temizlik bittikten sonra otomatikman süpürge şarj olmak için istasyonuna geri dönüyor. Bu sayede her daim temizlik için hazır durumda bekliyor.

2. Farklı Yüzey Tipleriyle Uyumlu Temizleme Modları

Dyson 360 Vis Nav, farklı farklı yüzey tipleriyle uyum sağlayan temizleme modlarından oluşuyor. Sert zemini ve halıları ayrı ayrı temizliyor. Her yüzeyde yüksek performans sergiliyor.

3. Akıllı Navigasyon Teknolojisi

Akıllı navigasyon teknolojisi; yaşam alanlarının her yerini tarayıp temizliyor. Sensörlerle çarpma riskini minimuma indiriyor. Hem mobilya hem de duvarların çevresinden hassas şekilde geçerek temizleme işlemini tamamlıyor.

4. Akıllı Telefon ya da Uzaktan Kumanda Uygulamasıyla Kontrol

Dyson 360 Vis Nav’ın kontrol edilmesi için uzaktan kumanda ya da akıllı telefon kullanılabiliyor. Yaşam alanlarında bulunulmadığı zaman dahi robot süpürge yönetilebiliyor. Temizlik işlerini kullanıcı dilediği gibi programlayabiliyor.

Dyson 360 Vis Nav Fiyatı

Gelişmiş özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken Dyson 360 Vis Nav isimli robot süpürge 49 bin 999 TL fiyata satılıyor.

Yüksek Emiş Gücü: Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Özellikleri ve Fiyatı
Yaşam

Yüksek Emiş Gücü: Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Özellikleri ve Fiyatı

Dyson'ın yeni çıkan kablosuz süpürge modeli teknolojik özellikleri ile kablosuz süpürge sektörüne damgasını vuruyor. İşte, Dyson Gen5detect'in özellikleri!

Bu rehberde Dyson 360 Vis Nav ücreti ve işlevleri hakkında merak edilen soruları cevapladık. Dyson tarafından sunulan robot süpürge ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.