Tennis Racketeering

Tennis Racketeering
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Racketeering farklı kontrol yöntemleri sunan bir mobil tenis oyunudur

Tennis Racketeering mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı spor oyunları arasında yer alan bir tenis oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir multiplayer tenis oyunu olan Tennis Racketeering'de klasik bir tenis oyunundan bekleyeceğiniz temel özellikler yer alırken oyunu benzerlerinden ayırarak bir adım öne taşıyan devrimsel özellikler de yer alıyor. Oyuncular Tennis Racketeering'i dilerlerse tek başlarına yapay zekaya karşı oynayabiliyorlar, dilerlerse multiplayer modunda diğer oyunculara karşı oynayabiliyorlar. Bu syaede oyun daha heyecanlı bir hale geliyor.

Tennis Racketeering'in sunduğu farklı kontrol yöntemleri oyuna bambaşka bir yapı kazandırmakta. Dilerseniz oyunu standart dokunmatik kontrollerle oynayabiliyorsunuz. Tennis Racketeering'in sahip olduğu Android Wear desteği ise oyunu Android akıllı saatlerinizi kullanarak oynamanızı mümkün kılılıyor. Bu kontrol yönteminde tıpkı elinizde bir raket tutuyormuş gibi oyunu gerçek raket hareketleri yaparak oynayabiliyorsunuz.

Tennis Racketeering'i farklı bir şekilde oynayabilmenize imkan tnaıyan 2. yöntem ise bir başka Android telefonu raket olarak kullanmanıza izin vermesi. Eğer Android cihazınızdaki görüntüyü televizyonunuza aktarabilirseniz bu yöntem Android cihazınızı tıpkı bir Wii oyun konsolu gibi kullanmanızı sağlıyor. Diğer Android telefonuda raket gbi kullanıp oyunu gerçekçi bir şekilde oynayabiliyorsunuz.