The Zamazingo

The Zamazingo
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Zamazingo, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz, Türk yapımcıların geliştirdiği bir macera oyunudur.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleri üzerinde oynayacak kaliteli bir oyun arayanlar için en yeni önerilerimizden bir tanesi de The Zamazingo oldu.

Türk oyun geliştiricisi Yusuf Vuran’ın Zamazingo Labs adı altında geliştirdiği The Zamazingo, son zamanlarda piyasaya sürülen en başarılı Türk oyunlarından bir tanesi de olmaya aday. Hem başarılı tasarımları hem de iyi oturtulmuş mekanikleriyle sizi kendisine bağlayan oyun, yarattığı evrenle de tekrar tekrar oyunu açma ve ilerleme hissiyatını oyuncu üzerinde uyandırmayı başarıyor.

Hatırladığı son şey eski bir televizyon olan ve muhtemelen nerede olduğunu bilmeyen bir karakteri yönettiğimiz oyun boyunca, siyah beyaz olmuş bir dünyanın içerisinde Caroline isimli sevgilimize tekrar kavuşma umuduyla mücadele ediyoruz. Karşımıza sürekli farklı engeller ve aşmayı bir türlü başaramayacak gibi göründüğümüz platformlar çıkıyor. The Zamazingo boyunca da sürekli bir başka engeli geçmeye ve en nihayetinde bölümlerin sonuna ulaşmaya çalışıyoruz.

YORUMLAR