Tonido (Android)

Tonido

Tonido
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tonido uygulaması ile billgisayarınızdaki dosyaları mobil cihazınızdan organize edebilirsiniz.

Tonido, bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik, video ve dökümanlara mobil cihazınızdan erişmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz kullanıma sunulan uygulamayı Android cihazınıza yükleyerek bilgisayarınızdaki dosyalara istediğiniz an erişebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda sakladığınız dosya, klasör, resim veya videolarınızı tek bir dokunuşla anında açabilirsiniz.

Herhangi bir depolama sınırı bulunmayan, son derece güvenli olan ve gizliliğinizi koruyan uygulama ile video dosyalarınızı sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz. Avi, Mp4, Mkv, Vob, Xvid başta olmak üzere popüler tüm video formatlarını desteklemektedir. Farklı formatlardaki müzik ve resim dosyalarını da açmanız mümkün. Kaydet seçeneği ile dökümanlarınızı internet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz. Android cihazınızda çektiğiniz bir fotoğrafı veya videoyu ev bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Tabletler için tasarlanan ve optimize edilen dosya paylaşım aracı Tonido'nun kullanımı son derece basittir. Tonido Masaüstü sunucusunu kurun ve hesabınız oluşturun ve bilgisayarınız açık bir şekilde başından ayrılın. Android uygulamasında hesap bilgilerinizi girin. Artık Android cihazınızı kullanarak bilgisayarınızdaki dosyaları görebilir ve kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR