Traffic Racer:Classic

Traffic Racer:Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Racer oyununu klasik arabalarla ve Türkçe dil desteğiyle oynamak isteyenler için hazırlanmış bir klon oyun.

Traffic Racer oyunundan hoşlananlara Türk mutfağından çıkmış bir klon oyun olarak derlenen Traffic Racer:Classic gibi bir seçenek var. Oyun orjinal olmayabilir ama bu kez oyunda Türkçe dil desteği de mevcut. Bununla birlikte yabancı oyuncuların da olaya fransız kalmaması için ingilizce dil seçeneği ihmal edilmemiş. Basit 3 boyutlu grafiklere sahip olan bu oyun ilk bakışta sizi büyüleyecek bir manzara çizmeyecektir. Ne var ki eski bir Android cihazınız olsa bile bu oyun cihazınızda sorun çıkarmayacaktır. Özellikle çok kaynak tüketen araba yarışı oyunlarının yaygınlaşmasından sonra buna da ihtiyaç var.

Klasik arabalar ve Heavy Metal müziği bir araya getiren oyunda amacınız sonusz koşu oyunlarında olduğu gibi yolda ilerleyen arabalara çarpmadan hız yapmak. Şoför ağzıyla yaptığınız iş makas atmak ve her başarılı hamlede hanenize ek puanlar işleniyor. Kontroller bu tarz bir oyunda elbette gerçek araba sürüşünü yansıtmıyor. Onun yerine bastıkça balli bir kademe ilerleyen ve sıyrılmanızı kolaylaştıran dijital bir hissiyat var.

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda kazandığınız oyun içi puanlarla farklı arabalar satın almanız mümkün. Toplamda 4 farklı parkur sizi bekliyor olacak. Yerli oyunlara merakınız varsa ve Trafiic Racer oyunu hoşunuza gittiyse bu oyuna göz atabilirsiniz.

YORUMLAR