TripCase 3.4.1 (Android)

TripCase

TripCase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TripCase kullanışlı bir seyahat uygulamasıdır

TripCase kullanıcılara seyahat organizasyonu yapmadabüyük yardımı dokunan bir mobil seyahat uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan TripCase temel olarak seyahatlerinizle ilgili bütün detayları bir araya topluyor ve akıllı hatırlatıcılar ile size bildirimler ileterek herhangi bir etkinliği kaçırmamanıza yardımcı oluyor. Eğer çok sık seyahat ediyorsanız ve seyahatlerinizde yoğun bir görüşme, ziyaret ve toplantı trafiğine sahipseniz TripCase tam da ihtiyacınız olan asistan olacaktır.

TripCase içerisinde bir seyahat ile ilgili olarak ihtiyacınız olabilecek herşeye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ziyaret edeceğiniz yerlerin haritaları, hava durumu bilgileri, gitmek istediğiniz yerler için yol tarifi gibi kullanışlı bilgiler parmaklarınızın ucuna taşınıyor. Ayrıca seyahatlerinizi tüm detaylarıyla planlayabilmeniz için ajanda görünümüne sahip bir planlayıcıdan yararlanabiliyorsunuz. Bu planlayıcı sayesinde ziyaret edeceğiniz yerleri veya uçuşlarınızı saati saatine not edebiliyorsunuz.

TripCase ile ziyaret ettiğiniz noktaları sonradan daha kolay hatırlayabilmek için işaretleyebiliyorsunuz. Eğer seyahat için rezervasyonlarınızı TripCase ortakları üzerinden yaptıysanız uçuş bilgileri ve otel rezervasyonları gibi bütün seyahat detaylarınıza TripCase üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR