Tripwolf 3.0.3 (Android)

Tripwolf

Tripwolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tripwolf çevrimdışı haritalara ve önemli noktalar hakkında bilgilere ulaşmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır

Tripwolf kullanıcılara yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde büyük kolaylık sağlayan bir çevrimdışı harita ve seyahat uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip kullanabileceğiniz bir harita uygulaması olan Tripwolf kullanıcılara harita sunmanın haricinde ziyaret ettikleri şehirlerdeki restoran, tarihi alanlar, ziyaret edilmesi gereken yerler, oteller, mağazalar, gece kulüpleri gibi bir seyahatte ilgi çekebilecek ve ihtiyaç duyalabilecek yerler hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Fotoğraflarla listelenen bu mekanlar hakkında diğer Tripwolf kullanıcılarının bıraktığı yorumlar ve tavsiyeler de Tripwolf uygulaması üzerinden takip edilebilmekte.

Tripwolf içerisinde yer alan içeriklerin tümü çevrimdışı olarak kullanılabilmekte. Bu sayede yurt dışına çıktığınızda ve internet erişimine sahip olmadığınız durumlarda büyük bir kolaylık elde edebiliyorsunuz. Tripwolf'un sunduğu hizmetleri kulanırken Roaming (dolaşım) ücreti ödemenize de gerek kalmıyor.

Tripwolf içerisinde yer alan Seyahat planlayıcısını kullanarak gezilerinizi önceden planlayabilirsiniz ve nereleri ziyaret edeceğinizi önceden belirleyerek tatil ve gezilerinizde zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Tripwolf uygulamasının sunduğu haritalardan faydalanırken konumunuz "Buradasın" işareti ile gösteriliyor ve bu sayede nerede olduğunuzu takip edebiliyor ve gitmeniz gereken rotayı belirleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR