Tropical Wars

Tropical Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tropical Wars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korsan oyunudur

Tropical Wars oyunculara uzun vadeli bir oynanış tecrübesi sunan bir mobil strateji oyunu olarak tanımlabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korsan oyunu olan Tropical Wars'da tropik adalarda geçen bir maceraya konuk oluyoruz. Oyundaki temel amacımız ise açık denizlerin en güçlü korsanı olmak. Bu iş için ilk önce karargah olarak kullanabileceğimiz bir ada fethediyoruz. Sonrasında ise bu adaya gücümüzü simgeleyen yapılar inşa ediyoruz. Adamızı inşa ettikten sonra ise sıra korsan filomuzu oluşturmaya geliyor. Savaş gemilerimizi inşa ederek onları açık denize gönderiyoruz ve yeni adalar fethetmeye başlıyoruz.

Tropical Wars'da korsan filomuzu geliştirebilmek için sürekli kaynak toplamamız gerekiyor. Kaynak toplayabilmek için diğer korsanlarla savaşarak altınlarını yağmalayabiliyoruz. Bu altınlarla gemilerimizdeki toplarımızı geliştirebiliyor ve gemi iskeletlerini kuvvetlendirebiliyoruz.

Tropical Wars'da diğer oyuncularla savaşırken gemilerinizdeki topların yanısıra büyülü güçlerden de yararlanabiliyorsunuz. Dilerseniz diğer oyuncularla ittifaklar da kurabilirsiniz ve kendi loncanızı temsil edebilirsiniz. Oyun renkli bir görünüme sahip.

YORUMLAR