UcakUcak

UcakUcak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UcakUcak uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kolayca uçak ve otobüs biletlerini satın alabiliyor, check-in işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

UcakUcak uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz uçak bileti ve otobüs bileti arama uygulamalarından birisi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın çok kolay kullanımını çok sayıda işlevle süslemesi sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk çekmeniz imkansız diyebilirim.

Uygulama sadece uçak veya otobüs bileti aramak için değil, aynı zamanda istediğiniz uçuş ve yolculukları satın almakta da kullanılabiliyor. Bu sayede kullanırken uygun fiyatlı bir bilet bulmanız halinde bunu hemen satın alabiliyor ve fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Uygulamanın çok sayıda havayolu veya otobüs şirketini barındırması sayesinde fiyat karşılaştırmaları, farklı güzergahlarda aramalar yapma gibi tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Satın aldığınız biletler için uçuştan önce online check-in işlemleri de gerçekleştirebilecekleriniz arasında. UcakUcak uygulamasının tüm diğer havayolu ve otobüs şirketi uygulamalarını devre dışı bırakabilecek çok sayıda işlevinin bulunması sayesinde tüm yolculuklarınızı tek bir uygulamayı kullanarak organize edebilir ve kayıtlarını tutabilirsiniz.

Satın alınan yolculuklarınıza daha sonra göz atmak ve bilgileri yeniden gözden geçirmek de UcakUcak uygulamasıyla mümkün. Android akıllı telefon ve tabletlerinde tüm yolculuklarını tek bir noktadan yönetmek isteyen kullanıcıların kesinlikle göz atmaları gereken uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR