Var Mısın Yok Musun 1.0.2 (Android)

Var Mısın Yok Musun

Var Mısın Yok Musun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,075

  • Üretici

    Oyunazor

Var Mısın Yok Musun, televizyonlarda izlerken keyif aldığımız yarışma programının Android telefon ve tabletler için geliştirilen ücretsiz şans oyunu.

Var Mısın Yok Musun, daha önceden televizyon ekranlarından mutlaka bir kere görmüş olduğunuzu tahmin ettiğim yarışma programının Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş olan ücretsiz yarışma oyunu.

24 farklı kasadan oluşan oyunda kutuların her birinde 1 TL'den 1.000.000 TL'ye kadar değerler bulunuyor. Sırayla seçiminizi yaparak kutuları azaltıyorsunuz ve sona doğru yaklaşırken belirli aralıklarla popüler Hamdi Bey'den para teklifi alıyorsunuz. Bu teklif kutu seçmeyi bırakıp yarışmadan ayrılmanız için sunuluyor. Elbette şansınıza güveniyorsanız, teklifi yokum diyerek reddetmeli ve yarışmaya devam etmelisiniz. ayrıca gerçek yaşamda olmadığı için mobil oyun üzerinde yokum demek çok daha kolayınıza gelecektir.

Oyundaki amacınız olabildiğince büyük değerli kutuları açmamak. Böylece sonlara doğru daha yüksek para kazanma ihtimaliniz yükseliyor. Bununla birlikte alacağınız teklifler de daha yüksek oluyor.

Oyunda Hamdi Bey yerine Ramazan Bey kullanılmış. Bankacı Ramazan Bey, kalan kutularınızı değerlendirerek size bir teklif sunduğunda ister kabul edip önerdiği parayı alıp çekilebilir, isterseniz de kabul etmeyerek kutu seçmeye devam edebilirsiniz.

Televizyonda izlerken bile bizleri heyecanlandıran yarışmalardan bir tanesi olan Var Mısın Yok Musun?'ı Android mobil cihazlarınız üzerinde oynamak isterseniz oyunu hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR