Versus 1.0 (Android)

Versus

1.0
Versus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Versus uygulamasını kullanarak Android telefon ve tabletlerinizden ürün karşılaştırmalarına göz atabilirsiniz.

Versus uygulaması Android telefon ve tablet kullanıcılarının satın alma tercihlerini çok daha kolay hale getirebilmek için hazırlanmış ücretsiz ve sade tasarımlı uygulamalardan bir tanesi. İçerisinde onlarca farklı kategoride ürün barındıran uygulama, bu ürünler arasındaki karşılaştırmaları size sunuyor ve böylece aklınızda olan iki farklı ürünün hangisini seçmek istediğinize daha kolay bir şekilde karar verebiliyorsunuz.

İçerisinde 30'dan fazla ürün kategorisi bulunan uygulamada akıllı telefonlardan tutun da tabletlere, çamaşır makinelerine ve diğer tüm dijital yahut elektronik ürünlere kadar karşılaştırmalar yapabiliyorsunuz. Türkçe dil desteğine sahip olması ise ürünler hakkında daha detaylı bilgiyi daha kolay bir şekilde elde etmenize yardımcı oluyor.

Elbette uygulamanın bazı kötü yanları da mevcut. Henüz tüm ürünlerin içerisinde yer almaması nedeniyle aradığınız bazı modelleri bulamamanız mümkün ve dolayısıyla karar verme sürecinizde biraz kısıtlanabiliyorsunuz. Bilhassa üreticilerin alt gelir grupları için hazırladıkları modellere dair oldukça sınırlı bir bilgi var.

Yine de düzenli olarak güncellendiği için kullanırken siz de yeni bilgilerin, modellerin devamlı eklendiğini görebilirsiniz. İki farklı ürünü karşılaştırırken ürünlerin öne çıkan özelliklerini de ortaya koyan Versus, böylece o modelleri neden tercih etmeniz gerektiğini doğru bir şekilde aktarabiliyor. Sık sık ürün incelemeleri ve karşılaştırmaları okumayı sevenlerin göz atması gerektiğine inanıyorum.