VirusTotal Uplink

VirusTotal Uplink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VirusTotal Uplink, Android cihazınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır

VirusTotal Uplink mobil cihaz kullanacılarına virüs taraması konusunda yardımcı olan bir mobil güvenlik uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabilecğeiniz bir uygulama olan VirusTotal Uplink temel olarak mobil cihazınıza yüklediğiniz herhangi bir uygulamanın veya indirdiğiniz ya da transfer ettiğiniz herhangi bir dosyanın güvenli olup olmadığından şüphe duyduğunuzda size hızlı bir şekilde virüs analizi yapma imkanı veriyor. Uygulama bu iş için VirusTotal servisinden yararlanmakta. 

Bid Google hizmeti olan VirusTotal servisi temel olarak bir dosyayı veya bağlantıyı farklı virüs analiz motorları üzerinden aynı anda analiz ederek size sonuçları listeleyen bir servis. VirusTotal aralarında AVG, Avast, Avira, ESET, Kaspersky gibi güvenlik devlerinin de olduğu 50'nin üzerinde virüs analiz motorundan aldığı sonuçları bir araya getiriyor ve böylece bir dosyanın ne derece güvenli olduğunu size raporlayabiliyor. VirusTotal Uplink uygulaması da bu servisin mobil cihazlarınızdaki uygulamaları, e-posta eklerini ve diğer dosyaları taramasını kolay ve pratik hale getiriyor.

VirusTotal Uplink direkt olarak virüs temizleme işi yapmasa da size virüs koruması için başvurabileceğiniz bir rehber gibi hizmet ediyor. Bu sayede mobil cihazınıza hangi uygulamaları ve dosyaları indirebileceğinizi ve açabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz.