Wattpad (Android)
Wattpad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    157,782

  • Üretici

    WP Technology Inc

Wattpad Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir e-kitap okuma uygulamasıdır.

Wattpad kitap okumaktan keyif alan kullanıcıların sevecekleri türden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirilen Wattpad sayesinde milyonlarca kitaba hiçbir ücret ödemesi yapmadan erişim sağlayabileceksiniz.

Uygulamada sunulan kütüphanede bilim-kurgu, polisiye, macera, romantik, gençlik ve klasik kategorilerinde toplanmış eserler yer alıyor. Dilediğiniz kategoriye girip istediğiniz kitabı açabiliyorsunuz. Her ne kadar akıllı telefonlar için de uyumlu olsa uygulamayı özellikle tabletlerde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sonuçta kitapları büyük ekranda okumak daha konforlu ve keyifli oluyor.

Buraya kadar her şey güzel fakat uygulamayı mükemmel kılan bir detay daha var. Wattpad üzerinde kendi yazdığınız kitapları ve kısa hikayeleri yayınlayabilirsiniz. Bu sayede başkaları sizin eserlerinizi okuyabilir ve hatta katkıda bulunabilirler. Türkçe desteği sunan Wattpad’de diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir ve etkileşime girebilirsiniz.

Mobil cihazların gelişmesiyle birlikte artık kitaplar da dijital ortama taşınmaya başladı. Dijital ortamda kitap okuyabilmenizi sağlayan birçok uygulama ve program olsa da Wattpad bunların arasında en başarılı olanlardan bir tanesi. Eğer siz de mobil cihazınızdan kitap okumayı seviyorsanız Wattpad’i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR