En İyi ve Güvenilir APK İndirme Siteleri Listesi (Android Oyun ve Uygulamalar)

Ücretsiz Android oyun ve uygulamaları indirebileceğiniz en iyi ve güvenilir APK indiriciler, APK siteleri listesi yazımızda.

APK indirmek güvenlidir ancak APK indireceğiniz siteleri iyi seçmeniz gerekir. Ücretsiz Android oyun ve uygulama indirebileceğiniz güvenilir ve en iyi APK indirme sitelerine listemizde yer verdik. APK indirme programına ihtiyaç duymadan en yeni ve popüler Android oyunları, uygulamaları bulup indirebileceğiniz en iyi APK indiriciler, APK siteleri listesi yazımızda.

Google Play’de indirilmeye açılmayan bir Android uygulama ve oyunu indirebilmek veya ücretli bir Android oyun/uygulamayı ücretsiz indirebilmek veyahut güncellenen uygulamanın eski sürümüne geri dönebilmek için APK dosyasına ihtiyaç duyuyoruz. Gerek Android oyunların gerekse de Android uygulamaların APK’larını bulabileceğiniz birçok internet sitesi ve mobil uygulama mevcut. Google aramalarında çıkan APK indirme sitelerinin bazıları APK dosyası üzerinde değişiklik yapmadan sunarken, bazıları modlanmış, imzası değiştirilmiş şekilde sunuyor. Bu noktada ortaya APK indirmek güvenli mi? sorusu çıkıyor.

APK indirmek güvenli lakin APK indirici / APK indirme sitesini çok iyi belirlemeniz gerekiyor. APK indirme veya APK indirici araması yaptığınızda onlarca sayfa karşınıza çıkacaktır ancak güvenilir APK sitelerin sayısı oldukça az. Bu yazıda senelerdir popüler, güvenilir APK sitelere yer verdik. Android telefonunuzda güvenlik programı olsun olmasın, güvenle indirme yapabilirsiniz.

En iyi APK indirme sitelerine geçmeden önce ufak bir not; Elbette Tamindir olarak APK Android oyun/ APK Android uygulama indirebileceğiniz en güvenilir siteyiz. APK’lar taramadan geçirilerek indirme bağlantısı olarak ekleniyor ve güncelleniyor. Sitemiz üzerinde WhatsApp ve WhatsApp Plus, Instagram, TikTok, Facebook, Messenger, Google Asistan, Shazam, YouTube Music, Pubg Mobile, Fortnite, Call of Duty Mobile gibi popüler Android oyun ve uygulamaların APK’larını bulabilirsiniz. Listemiz ise en iyi APK sitelerinden oluşuyor. Sadece APK dosyalarını bulabileceğiniz, geçmiş sürümlere de ulaşabileceğiniz web siteleri.

ApkMirror, Android APK uygulamaları ve oyunları indirebileceğiniz güvenilir sitelerin başında. Android APK indirme denilince akla gelen ilk isimlerden APKMirror, sadece web site üzerinden hizmet veriyor. Arama kutucuğuna APK’sını aradığınız Android oyun ya da uygulamayı yazıyorsunuz ve saniyeler içerisinde ilgili Android oyun/uygulamanın tüm sürümleri için APK bağlantısına ulaşıyorsunuz. Son yüklenen APK Android uygulama/oyunlarla birlikte son 24 saat, 1 hafta ve 1 ay içinde en çok indirilmiş APK Android oyun/uygulamalar ana sayfada listeleniyor. Belli bir geliştiricinin tüm uygulama ve oyunları arıyorsanız, Tüm Geliştiriciler sayfasına gidiyorsunuz. Bu sayfada uygulama/oyunları Google Play’de indirme rekoru kırmış en iyi geliştiricilerin yanı sıra Google Play’e yeni girmiş geliştiriciler de listeleniyor.

APKPure da en yeni ve popüler Android uygulama ve oyunların APK’larını bulup güvenle indirebileceğiniz sitelerden biri. Türkçe dil desteğiyle gelen ve telefonunuza kurabileceğiniz ayrı bir uygulaması da bulunan APK indiricinin içeriği çok daha zengin. APK Android oyun ve uygulamaları kategorize edilmiş şekilde bulabiliyorsunuz. Son 24 saat içinde en çok indirilen APK oyun ve uygulamalar, ön kayıtlı diğer bir deyişle henüz Google Play’e çıkmamış Android oyun ve uygulamaların APK’ları, yeni ve popüler - güncellenen APK Android oyun ve uygulamalar ayrı ayrı listeleniyor. Ayrıca Keşfet bölümü bulunuyor. APKPure APK indiricisinin APK imza doğrulama seçeneğiyle herhangi bir yerden indirdiğiniz APK dosyasının güvenli olup olmadığını anlamak için de kullanabilirsiniz.

Aptoide, en yeni ve popüler Android oyun - uygulamaların APK’larını sunmakla kalmayıp Android oyun ve uygulama önerilerinde bulunan harika bir site. Türkiye Google Play’de en çok indirilen Android oyun ve uygulamaları ayrı olarak listeleyen, güvenli - direkt APK indirme bağlantılarını sunan Aptoide’nin içeriklerine web sitesi ve uygulamaları üzerinden erişebiliyorsunuz. Türkçe dil desteğinin de olduğunu belirteyim.

Uptodown, Android APK indirebileceğiniz en iyi sitelerden biri. Türkçe dil desteği sunan site, ilk bakışta Google Play alternatifi izlenimi uyandırsa da sitede sunulan tüm Android uygulama ve oyunlar APK indirme bağlantılarıyla sunuluyor. Android oyun ve uygulamalar, kategorilere (iletişim, yaşam stili, multimedya, verimlilik, araçlar, oyunlar) ayrılmış şekilde karşınıza çıkıyor. Arama kutucuğuna APK’sını aradığınız uygulama/oyunu yazarak en yeni sürümünün yanında eski sürümlerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Samsung telefon kullanıcısıysanız, Sammobile favorilerinizde olmalı. Samsung tarafından geliştirilen uygulama ve servislerin APK’larına ulaşabileceğiniz harika bir site. Uygulamaların güncel sürümlerinin yanında güncellemeden memnun kalmayıp eski sürüme dönmek isteyen kullanıcılar için geriye dönük sürümleri de dağıtıyorlar. Aynı zamanda Samsung telefonunuz için güncel yazılım (firmware) dosyasını da bulabileceğiniz, güncel Galaxy S ve Note telefon modellerine özel haber ve ipuçlarının yanı sıra en yeni Android sürümü hakkında içeriklere ulaşabileceğiz bir site.

Android oyun ve uygulamaların APK indirme bağlantılarını paylaşan siteler elbette bunlarla sınırlı değil. APK dosyaları üzerinde oynama yapmayan başka bir deyişle güvenli APK dosyaları dağıtan en iyi 5 APK indiriciye yer verdik.

APK Nasıl İndirilir? APK Nasıl Kurulur?
YAZILIM

APK Nasıl İndirilir? APK Nasıl Kurulur?

Bu yazımızda Android telefon ya da tablet kullanıcılarının çoğu zaman merak ettiği APK dosyası nasıl indirilir ya da APK dosyası nasıl kurulur gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Google Play Uygulamaları Bilgisayara Nasıl İndirilir?
NASIL YAPILIR

Google Play Uygulamaları Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Google Play uygulamalarını paket halinde indirmek Apps Evozi ile mümkün.Mobil dünyanın önemli aktörlerinden biri olan Android’in uygulama havuzu Google Play’den herhangi bir uygulamayı indirebilmek için bilindiği gibi akıllı telefonunuzda internet erişimi olması gerekiyor.

Google Play'e Alternatif Olarak Kullanabileceğiniz En İyi Android Uygulama Mağazaları
MOBİL

Google Play'e Alternatif Olarak Kullanabileceğiniz En İyi Android Uygulama Mağazaları

Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en büyük uygulama mağazası elbette Google Play. Mobil cihazlarımızın üzerinde hazır olarak gelen mağaza, bu nedenle en popüler uygulamaları sorunsuzca indirebilmenizi sağlayabiliyor.

YORUMLAR