WeatherBug 1.2 (Android)
WeatherBug
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WeatherBug uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm hava durumu bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.

WeatherBug uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir hava tahmin uygulaması ve dünyanın her bölgesindeki ve şehrindeki hava durumunu başarılı bir şekilde sunabiliyor. Arayüzü oldukça güzel tasarlanan uygulamada hava durumuna dair tüm bilgileri en hızlı yolda öğrenebiliyor ve böylece planlarınız yapabiliyorsunuz.

Uygulamadaki hava tahminleri 10 gün ileriye kadar uzanıyor ve dilerseniz anlık olarak sıcaklık ve hava durumu bilgilerini de öğrenebiliyorsunuz. Hava bilgileri harita üzerinde de gösterildiği için daha kolay ve açık bir şekilde nerede nasıl bir vaziyet olduğunu görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda kameralarla da desteklenen ve dünyanın çeşitli yerlerinden canlı olarak görüntüler sunan uygulama, böylece anlık olarak kendi gözlerinizle istediğiniz yerdeki havayı inceleme fırsatınız oluyor.

Fırtına uyarıları ve yıldırım uyarıları ise push notification desteği sayesinde bildirim olarak iletiliyor. Böylece her zaman için çevrenizdeki tehlikeli durumların farkında olabiliyor ve önleminizi alabiliyorsunuz. Bulunduğunuz konum uygulama içerisinde saklandığı için ana konumunuzun hava durumu bilgileri düzenli ve otomatik olarak güncelleniyor.

Eğer yeni bir hava durumu uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR