Yousician 1.2.2 (Android)

Yousician

Yousician
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yousician, Android cihazlarınızda ücretsiz yararlanabileceğiniz en kapsamlı müzik eğitim uygulaması.

Yousician, kendi başınıza gitar veya piyano çalmayı en hızlı ve eğlenceli yoldan öğrenebileceğiniz yegane Android uygulaması. Söz konusu müzik aletlerini çalmayı öğrenmek istiyor ancak kursa gitmeye bütçe ayıramıyor veya eve yorgun argın geldikten sonra kursa gitmek zor geliyorsa bu uygulama tam da sizin için.

Android cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz uygulamada akustik, elektro gitar, piyano ve klavye dersleri videolu olarak bulunuyor ve videolar temelden ileri seviyeye kadar uzanıyor. İster yeni öğrenmeye hevesli biri olun, isterseniz de kendinizi geliştirmek, ilerletmek isteyen biri olun kendinize uygun videolu eğitimi kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

1500’ün üzerinde şarkı içeren müzik eğitim uygulaması temeli attıktan sonra öğrenmek istediğiniz parçayı en doğru şekilde öğrenmeniz için bir çok seçenek sunuyor. Dilerseniz kendi parçalarınızı da yükleyebiliyorsunuz. Hatta temeli atmanızın ardından arkadaşlarınızla kapışmanız bile mümkün.

Müzik aleti çalmayı öğrenmek isteyen kişilerin yanı sıra kendisini geliştirmek isteyenlerin ve müzik öğretmenlerinin de tercih edebileceği zengin içerikli kaliteli bir eğitim uygulaması arayışında iseniz Yousician’ı kesinlikle es geçmeyin derim.

YORUMLAR