Mini Dash 1.0.2.343 (Blackberry)

Mini Dash

Mini Dash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Dash, BlackBerry işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir platform oyunudur.

Mini Dash, BlackBerry kullanıcılarının BlackBerry Z10, BlackBerry Z3, BlackBerry Z30, PlayBook ve Porsche Design P9982 cihazları üzerinde oynayabilecekleri son sürat bir platform oyunudur.

Tamamlamanız gereken 150'nin üzerinde zorlu bölümün yer aldığı oyunda başarılı olmak istiyorsanız çelik gibi sinirlere ve kedi gibi reflekslere sahip olmanız gerekiyor.

Oyun haritası üzerinde yer alan tüm engelleri ve tuzakları atlatarak bölümleri en kısa sürede tamamlamaya çalışacağınız bu yüksek tempolu oyunda hemen yerinizi alarak kendinizi deneyebilirsiniz.

Oynayabileceğiniz ana karakterin dışında yer alan 4 farklı karakterin kilidini de açtırarak oynama şansı bulabileceğiniz oyunda, diğer karakterlerin kilidini açabilmeniz için oyun haritası içerisinde yer alan mantarlardan yeterli miktarda toplamanız gerekiyor.

Kolay kontrolleri, hızlı ve bağımlılık yapan oynanışı, retro tarzı etkileyici grafikleri ve çok daha fazlasıyla BlackBerry cihazlarınız üzerinde sizleri bekliyor.