ScoreMobile FC (Blackberry)

ScoreMobile FC

ScoreMobile FC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,831

  • Üretici

    Score Media Ventures Inc.

ScoreMobile FC, hem ulusal futbol liglerinin hem de uluslarası futbol organizasyonlarının yer aldığı fikstür ve canlı maç sonucu uygulamasıdır.

ScoreMobile FC dünyanın hemen her yerinden 60'dan fazla futbol organizasyonu ve ligine ait fikstür ve canlı maç sonucu bilgileri sunan başarılı bir uygulamadır.

Aralarında Türkiye Süper Ligi, İspanya Ligi, Almanya Ligi, İtalya Ligi, Fransa Ligi ve İngiltere Ligi'nin de bulunduğu onlarca ülkenin futbol liglerine ait fikstür, canlı maç sonucu ve sıralama bilgisi uygulama üzerinden sunulmaktadır.

Ülkelerin futbol liglerinin yanı sıra Avrupa Şampiyonası, Dünya Şampiyonası, Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi uluslararası organizasyonlara ait fikstür, canlı maç sonucu ve sıralama bilgileri aktarılmaktadır.

Bazı futbol maçlarına dair bahis bilgilerinin ve maç sonu metin bazlı değerlendirilmelerin de yer verildiği ScoreMobile FC uygulaması ile başta tuttuğunuz takım olmak üzere tüm dünya futbolu canlı olarak takip edebilirsiniz.

ScoreMobile FC uygulamasını BlackBerry temelli mobil cihazınızı kullanarak aşağıdaki QR kod üzerinden de indirebilrisiniz.

 

YORUMLAR