Android'de Harika Ses için En iyi 4 Ekolayzer Uygulaması

Bu listemizde Android’de harika ses için en iyi 4 ekolayzer uygulamasını sizler için paylaşıyoruz.

Android'de Harika Ses için En iyi 4 Ekolayzer Uygulaması

Android cihazlarınızda müzik dinlemeyi seviyorsanız ve müzik çalar uygulamanızın ekolayzer ayarları sizin için yeterli gelmiyorsa, Android’de harika ses için en iyi 4 ekolayzer uygulamasını sizler için paylaşıyoruz.

Spotify, Deezer vb. hizmetler ve artan podcast popülaritesiyle birlikte, akıllı telefonlarımızın ses performansı da büyük önem taşımaya başladı. Android işletim sisteminde dahili olarak yer alan müzik çalar uygulaması, kısıtlı ekolayzer ayarlarını yapabilmenizi sağlıyor. Bunu yeterli bulmuyorsanız, ek olarak ekolayzer uygulamalarını da deneyebilirsiniz. Listeye göz atmadan önce, sadece bir ekolayzer uygulaması kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Birden fazla ekolayzer uygulaması kullanmak, uyumluluk sorunlarına neden olabiliyor.

1. Equalizer

Kullanımı en kolay ve arayüzünü en çok beğendiğim Equalizer uygulamasının ücretsiz sürümü; bas güçlendirme, surround ses ve 11 önayar (Normal, Klasik, Dans, Düz, Halk, Metal, Hip-hop, Jazz, Pop, Rock ve Latin) ile birlikte geliyor.

Google’ın materyal tasarımını kullanan Equalizer uygulaması, farklı temalar indirmenize de olanak sağlıyor.

2. Equalizer & Bass Booster

Bas güçlendirmesine ek olarak, 5 bant ekolayzer (60 Hz, 230 Hz, 910 Hz, 3.6 kHz ve 14 kHz), 15 seviyeli ses yükseltici ve çevre sesi denetimi sunan Equalizer & Bass Booster uygulaması, oldukça başarılı sonuçlar veriyor diyebilirim.

Müzik kitaplığınızdan bir müzik çaldığınızda, müzikle senkronize olarak hareket eden görseller de sunan uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum. Uygulamanın pro sürümünü 2.99 dolar karşılığında satın alarak reklamları kaldırabilir ve özel ayarlar ekleyebilirsiniz.

3. Equalizer+

MP3 çalar, ekolayzer ve bas güçlendirici özellikleriyle gelen Equalizer+ uygulaması Play Store’de Editörün Seçimi kategorisinde yerini almıştı. 5 bant ekolayzer ve 10 önayar seçeneği sunan uygulamada, siz de özel ayarlar oluşturabiliyor ve kaydedebiliyorsunuz.

Sadece cihazınızdaki sesler ile çalışan uygulama, Spotify vb. uygulamalarla ne yazık ki uyumlu değil. Ayrıca, uygulamayı reklamsız kullanmak istiyorsanız 2 dolar ödemeniz gerekiyor.

4. Equalizer Ultra Booster EQ

10 bant ekolayzer, sanallaştırma, bas yükseltme ve tiz yükseltme seçenekleri sunan Equalizer Ultra Booster EQ uygulaması, 1.50 dolar karşılığında Ultra Mod’un kilidini açabilme imkanı da sunuyor. Preamp, ultra bas, geliştirilmiş stereo efektler, crossfading ve oynatma hızı ayarları gibi ekstra özellikler sunan uygulamanın oldukça başarılı olduğunu söylemekte fayda var.

Sizler için sunduğumuz 4 ekolayzer uygulamasının her birinin iyi işler çıkardığını söyleyebiliriz. Peki siz hangi ekolayzer uygulamasını kullanıyorsunuz? Bizlerle yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın.

Android için En İyi Video Oynatıcılar

Android için En İyi 10 Güvenlik Uygulaması

YORUMLAR