En İyi Müzik İndirme Programları

Bu listemizde en iyi müzik indirme programları ile karşınızdayız. İşte müzik indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar listesi!

En İyi Müzik İndirme Programları

Sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan da dinleyebilmek istiyorsanız, en iyi müzik indirme programları ile karşınızdayız. Peki ama müzik indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar hangileri? İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar ve dahası!

Spotify, Apple Music ya da Deezer gibi popüler müzik akış uygulamalarını kullanmak oldukça pratik gibi gözüküyor olabilir ancak ücretsiz müzik indirme programı kullanmanın da kendi içerisinde oldukça dikkat çeken bazı avantajları bulunuyor.

Her şeyden önce evet, para ödemenize gerek yok. Bunun da ötesinde Spotify ve Apple Music gibi abonelik hizmetleri sürekli olarak yeni şarkılar ekler ama aynı zamanda da bazı şarkıları kaldırır. Bu da, favori müziklerinizin bir gecede kaybolabileceği anlamına geliyor.

Listemizin devamında en iyi ücretsiz müzik indirme programları ve YouTube MP3 İndirme Programı ile karşınızda olacağız. Bu programlar arasında bir seçim yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizi daha fazla bekletmeden hızlıca listemize geçiş yapalım.

En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Programları Neler?

  • Any Video Converter
  • MP3 İndirme Programı
  • YouTube Music Downloader
  • Simple MP3 Downloader
  • Free Music & Video Downloader
  • Music Paradise Pro
  • Snaptube
  • MYT Music
  • Tubidy
  • Deezer

1- Any Video Converter

YouTube, Facebook ya da SoundCloud üzerinden müzik indirmek için kullanabileceğiniz pek çok program var ancak çok azı, Any Video Converter kadar çok kaynağı destekliyor.

Sadece tek bir program ile hem video hem de müzik indirebilirsiniz. Any Video Converter, Facebook müzik indirme programı ya da YouTube MP3 indirme programı olarak gayet başarılı bir kullanım sunuyor. Bu nedenle listemizin ilk sırasında da ona yer verdik.

Çok sade bir program olmasıyla dikkat çeken Any Video Converter, indirdiğiniz videolara altyazı ekleme özelliği de sunuyor. Kısa videolar için oldukça kullanışlı olan bu program, en çok tercih edilen müzik indirme programları arasında yer alıyor.

2- MP3 İndirme Programı

Belki çok yaratıcı bir ismi yok ama MP3 İndirme Programı, gerçekten başarılı bir uygulama. Bu noktada yerli ve yabancı on milyonlarca şarkıyı bünyesinde barındıran programın tamamen ücretsiz ve tamamen reklamsız bir kullanım sunduğunun da altını çizmek isterim.

3- YouTube Music Downloader

Günümüzde YouTube'da hemen her müziğe erişmek mümkün ve siz de en iyi YouTube müzik indirme programı arayışında iseniz, YouTube Music Downloader ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Bu arada uygulama sadece müzik değil, aynı zamanda video indirmeye de olanak sunuyor.

4- Simple MP3 Downloader

Simple MP3 Downloader da diğer birçok uygulama gibi YouTube üzerinden herhangi bir medya dosyasını MP3' dönüştürüyor. Bu dosyaları doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz.

5- Free Music & Video Downloader

Popüler internet siteleri üzerinden video ve müzik indirmek kolaydır. Öte taraftan çok kullanılmayan internet sitelerinde ne yapabileceğinizi bulmak, bazı durumlarda kafa karıştırıcı olabilir. Endişe etmeyin. Free Music & Video Downloader hem video hem de müzik indirmek için otuz altı farklı kaynağa destek sunuyor.

6- Music Paradise Pro

Uygulama içerisinde de müzik dinleme imkanı sunan Music Paradise Pro, YouTube üzerinden ücretsiz indirme imkanı sunuyor. 

7- Snaptube

En iyi müzik indirme programları listelerinin başını çeken Snaptube, piyasadaki popülerliğini korumaya devam ediyor. Güvenilirliği ile kullanıcı sayısı fazla olan uygulama, ücretsiz müzik indirme olanağı sunuyor. Programı kullanarak müzik indirmek dışında da birçok farklı işlem yapılabiliyor. 

8- MYT Music

Bu uygulama ile Youtube'daki tüm müzikleri indirmek mümkündür. Uygulamanın birçok farklı versiyonu bulunsa da en çok indirilen MYT müzik uygulamasıdır. Diğer sürümler Mp3, mp4, whatsapp ile müzik paylaşma gibi farklı seçenekler sunar.

9- Tubidy

Ücretsiz bir uygulamadır, kullanımı kolay ve internetsizdir. Bu sayede herkes tarafından sevilir ve kullanılır. Şarkının adı veya youtube linki ile indirmek mümkündür. Android, en iyi müzik indiriciyi arayanlar için yıllardır en iyi seçenek olmuştur. Hem Android hem de ios kullanıcıları tarafından kullanılır. Hem bir uygulama hem de programın bir versiyonu olan kullanıcılar bu uygulamayı farklı şekillerde kurabilirler.

10- Deezer

Android en iyi müzik indirme programları arasında yerini alan Deezer ile internet olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. Kendi çalma listenizi oluşturabilir, tarzınıza göre size önerilen şarkıları keşfedebilirsiniz. Ayrıca içinde canlı radyo özelliği de mevcuttur. Böylece ayrıca bir de radyo uygulaması indirmenize gerek kalmaz. İnternet kullanmadığı için şarj tüketmez.

En İyi Video İndirme Programları
YAZILIM

En İyi Video İndirme Programları

En iyi video indirme programları nelerden oluşmaktadır? Hazırladığımız listede yer alan uygulamalar, sevdiğiniz videoları cihazınıza pratik bir şekilde kaydetmenize olanak tanır.

YORUMLAR