En İyi Müzik İndirme Programları

Bu listemizde en iyi müzik indirme programları ile karşınızdayız. İşte müzik indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar listesi!

En İyi Müzik İndirme Programları

Sevdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan da dinleyebilmek istiyorsanız, en iyi müzik indirme programları ile karşınızdayız. Peki ama müzik indirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar hangileri? İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar ve dahası!

En İyi Video İndirme Programları
YAZILIM

En İyi Video İndirme Programları

En iyi video indirme programları nelerden oluşmaktadır? Hazırladığımız listede yer alan uygulamalar, sevdiğiniz videoları cihazınıza pratik bir şekilde kaydetmenize olanak tanır.

Spotify, Apple Music ya da Deezer gibi popüler müzik akış uygulamalarını kullanmak oldukça pratik gibi gözüküyor olabilir ancak ücretsiz müzik indirme programı kullanmanın da kendi içerisinde oldukça dikkat çeken bazı avantajları bulunuyor.

Her şeyden önce evet, para ödemenize gerek yok. Bunun da ötesinde Spotify ve Apple Music gibi abonelik hizmetleri sürekli olarak yeni şarkılar ekler ama aynı zamanda da bazı şarkıları kaldırır. Bu da, favori müziklerinizin bir gecede kaybolabileceği anlamına geliyor.

Listemizin devamında en iyi ücretsiz müzik indirme programları ve YouTube MP3 İndirme Programı ile karşınızda olacağız. Bu programlar arasında bir seçim yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizi daha fazla bekletmeden hızlıca listemize geçiş yapalım.

En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Programları Neler?

  • Any Video Converter
  • MP3 İndirme Programı
  • YouTube Music Downloader
  • MP3 İndirmece
  • Free Music & Video Downloader
  • Free Music Downloader
  • Audials Music Tube
  • MYT Music
  • Tubidy
  • Deezer

1- Any Video Converter

YouTube, Facebook ya da SoundCloud üzerinden müzik indirmek için kullanabileceğiniz pek çok program var ancak çok azı, Any Video Converter kadar çok kaynağı destekliyor. Evet, bu bir video indirme programı ama aynı zamanda en iyi video indirme programı olabilir.

Sadece tek bir program ile hem video hem de müzik indirebilirsiniz. Any Video Converter, Facebook müzik indirme programı ya da YouTube MP3  indirme programı olarak gayet başarılı bir kullanım sunuyor. Bu nedenle listemizin ilk sırasında da ona yer verdik. Çok sade bir program olmasıyla dikkat çeken Any Video Converter, indirdiğiniz videolara altyazı ekleme özelliği de sunuyor. Kısa videolar için oldukça kullanışlı olan bu program, en çok tercih edilen müzik indirme programları arasında yer alıyor.

2- MP3 İndirme Programı

Belki çok yaratıcı bir ismi yok. Öte taraftan MP3 İndirme Programı, gerçekten başarılı bir uygulama. Bu noktada yerli ve yabancı on milyonlarca şarkıyı bünyesinde barındıran bu programın tamamen ücretsiz ve tamamen reklamsız bir kullanım sunduğunun da altını çizmek isterim.

3- YouTube Music Downloader

Günümüzde YouTube'da hemen her müziğe erişmek mümkün ve sizde en iyi YouTube müzik indirme programı arayışında iseniz, YouTube Music Downloader ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Bu arada uygulama sadece müzik değil, aynı zamanda video indirmeye de olanak sunuyor.

4- MP3 İndirmece

Eğer pratik bir program arıyorsanız, sadece tek bir amaca odaklanan ve karmaşık süreçleri ortadan kaldıran MP3 İndirmece ile tanışın. Bu uygulamanın en büyük artısı, sade arayüzü ile birlikte yediden yetmişe hemen her kullanıcıya hitap etmesi olabilir.

Piyasadaki en hızlı mp3 indiricilerden biri olsan MP3 İndirmece ile aklınıza gelebilecek her türlü şarkıyı sadece ismini yazarak veya sanatçının adını girerek aratıp bulabilir ve mp3 formatında yüksek hızda tek tıklamayla kolayca bilgisyara indirebilirsiniz.

5- Free Music & Video Downloader

Popüler internet siteleri üzerinden video ve müzik indirmek kolaydır. Öte taraftan çok kullanılmayan internet sitelerinde ne yapabileceğinizi bulmak, bazı durumlarda kafa karıştırıcı olabilir. Endişe etmeyin. Free Music & Video Downloader hem video hem de müzik indirmek için otuz altı farklı kaynağa destek sunuyor.

6- Free Music Downloader

Free Music Downloader, internet üzerinden istediği müzikleri indirmek isteyenlerin kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır. Sade ve kullanımı kolay arayüzü ile kullanıcıların rahatlıkla istediği müzikleri indirmesini sağlayan program ile hiç bir zorlukla karşılaşmadan favori şarkılarınızı kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

7- Audials Music Tube

YouTube üzerinden dilediğiniz şarkıyı ya da müziği indirebilmenize olanak sunan Audials Music Tube, oldukça basit ve işlevsel bir program olarak öne çıkıyor.

YouTube videolarını ister video dosyası olarak ister müzik parçası olarak yüksek kalitede kaydedebildiğiniz, şarkı sözü ve ID3 etiketi aramakla uğraşmadığınız, sanatçıların diskografilerine hızlıca ulaşıp ister tek tek ister tek seferde indirebildiğiniz, haftalık çalma listeleriyle dünyanın dört bir yanında en çok dinlenen parçaları ister online dinleyip isterseniz de indirip çevrimdışı (internetsiz) dinleyebildiğiniz, yapay zeka destekli müzik haritasından yeni tarzlar ve sanatçılar keşfedebildiğiniz eşsiz bir müzik dinleme programından bahsediyorum.

Sizler için oluşturduğumuz bu listenin de sonuna geldik. Peki sizin tercihiniz hangi programdan yana oldu ve ondan memnun kaldınız mı? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

En İyi Müzik İndirme Programları

8- MYT Music

Bu uygulama ile Youtube'daki tüm müzikleri indirmek mümkündür. Uygulamanın birçok farklı versiyonu bulunsa da en çok indirilen MYT müzik uygulamasıdır. Diğer sürümler Mp3, mp4, whatsapp ile müzik paylaşma gibi farklı seçenekler sunar.

9- Tubidy

Ücretsiz bir uygulamadır, kullanımı kolay ve internetsizdir. Bu sayede herkes tarafından sevilir ve kullanılır. Şarkının adı veya youtube linki ile indirmek mümkündür. Android, en iyi müzik indiriciyi arayanlar için yıllardır en iyi seçenek olmuştur. Hem Android hem de ios kullanıcıları tarafından kullanılır. Hem bir uygulama hem de programın bir versiyonu olan kullanıcılar bu uygulamayı farklı şekillerde kurabilirler.

10- Deezer

Android en iyi müzik indirme programları arasında yerini alan Deezer ile internet olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. Kendi çalma listenizi oluşturabilir, tarzınıza göre size önerilen şarkıları keşfedebilirsiniz. Ayrıca içinde canlı radyo özelliği de mevcuttur. Böylece ayrıca bir de radyo uygulaması indirmenize gerek kalmaz. İnternet kullanmadığı için şarj tüketmez.

YORUMLAR