Capture Master

Capture Master

1.1
Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 4/5

4
Capture Master

Ücretsiz Ekran Fotoğrafı Çekme Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 9 yıl önce

Capture Master programı bilgisayarınızın ekranında herhangi bir zamanda istediğiniz görünütünün fotoğrafını çekebilmeniz için hazırlanmış oldukça basir bir program.

Program küçük boyutu, basit kullanıcı arayüzü ile oldukça kullanışlı. Artık ekranın fotoğrafını çekmek için birçok işlemi arka arkaya yapmanıza gerek yok, Capture Master ile ekranın fotoğrafı birkaç tıkla elinizin altında.

Capture Master kullanarak ekranınızda yer alan bir internet sayfasını, resmi veya metin gibi çeşitli görüntüleri resim dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu sayede kolayca notlar kaydedebiliyor, metinleri kopyala-yapıştır yapma derdinden kurtulabiliyorsunuz.

Programı kurulum gerektirmeden indirdiğiniz gibi açıp kullanabilirsiniz. Programın bu özelliği sayesinde kurulum işlemleri nedeniyle bilgisayarınızda ek dosyalar oluşturulmuyor ve bilgisayarınızın performansının düşmesinin önüne geçiliyor.

Programın eksi yönü sadece bitmap formatında resim dosyası kaydetmenize imkan tanıması. Bunun haricinde program basit bir şekilde kullanılabiliyor ve ihtiyacı karşılıyor.

 • ücükmemet
  Capture Master 1.1 için dedi ki;

  ÇOK İYİ BİR PROGRAM DEĞİLMİŞ DAHA İYİ PROGRAMLAR VAR ONLARI ÖNERİRİM.

 • akpinarcem
  Capture Master 1.1 için dedi ki;

  merkez odaklı olduğu için ctrl tuşuna basılı tutup çerçeveyi taşıyorsunuz resim alacağınız merkezin en soluna. sağ alttan da tamamını içine alıyorsunuz. güzel ve pratik bir proğram.

  Artı Yönleri: kullanımı çok kolay Eksi Yönleri: daire v.b. şekiller tam alınmaz.
 • AyyasKhan
  4
  - Capture Master 1.1 için dedi ki;

  Son derece kullanışlı program. Prtscn; paint açma, yapıştırıp sağını solunu kesme gibi bu işin en uzun halinden bu duruma freeware bir programla gelmek güzel. Kadraj ayarı da "About" sekmesinde yazdığı gibi Ctrl tuşuna basılı tutularak yapılabiliyor. (Büyütme, küçültme, yer değiştirme) Köşegen uzunluğunu değiştirmeye çalışırken grafik sorunu yaşaması ince iş yapacak olanları rahatsız edebilir.

 • Ziyaretçi
  Capture Master 1.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  bir türlü kadrajı ayarlayamıyosunuz :)). Yani resmini çekmek istediğiniz alanı belirlemek imkansız . çekme alanını hareket ettiremeden program ekranın neresinde açıldıysa ancak o kısımın sağına soluna genişletebiliyosun o kadar. bence çok kullanışsız bir prog..

Capture Master için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 81,325
İşletim Sistemi:
WinXP/WinME/Win2000/Win98
Üretici:
Muted Clef

Çeşitli Popülerleri

 1. SBright
  SBrightEkran Parlaklığı Ayarlama Programı
 2. Magic Notes
  Magic NotesMasaüstü Not Defteri
 3. ColorPic
  ColorPicÜcretsiz Renk Kodu Bulma Programı
 4. ResHack
  ResHackExe Dosyası Değiştirme Yazılımı
 5. Carroll
  CarrollWindows Kullanıcılarına Farklı Çözünürlük Atama Programı