Battlefield 1'i Ücretsiz Oynayabileceğimiz Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Battlefield 1'i Ücretsiz Oynayabileceğimiz Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Önümüzdeki dönemde çıkacak en heyecanla beklenen FPS oyunları arasında olan Battlefield 1 ile ilgili heyecan verici gelişmeler var. Hatırlanacağı üzere Electronic Arts ve DICE, Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 1'i duyurduğunda adeta yer yerinden oynamıştı. Geleceğe doğru ilerleyen Call of Duty serisinin aksine geçmişe dönüş yapan Battlefield serisi yeni oyunda bizi 1. Dünya Savaşı'na konuk edecekti. Şu ana kadar oyun için birkaç farklı video yayınlanmıştı. Bu videolarda dikkat çeken şey ise oyunda uçak, tank, motor gibi çeşitli araçları kullanabiliyor oluşumuzdu. Bunun yanında oyunun grafiklerindeki kalite göz kamaştırıyordu. Battlefield 1'in bir diğer güzel yönü ise oyunun Türkçe desteğine sahip olması.

Eğer Battlefield 1'i satın almadan önce test etmek, oyun hakkında fikir sahibi olmak ve oyunun geliştirilmesine katkıda bulunmak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak Battlefield 1 Beta sürümü sayesinde oyunu çıkışından önce ücretsiz olarak test edebileceksiniz. Bu açık beta süreci bütün oyunculara açık olacak.

Battlefield 1 Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Oyunun resmi interent sitesinde yapılan açıklamaya göre Battlefield 1'ın açık betası 31 Ağustos'ta oyuncuların beğenisine sunulacak. Beta versiyonunda oyuncular Battlefield 1'in 2 farklı oyun moduna erişebilecekler. Conquest ve Rush modlarını oynayabileceğimiz betada Sina Çölü haritası yer alacak. Bu haritada 64 oyuncu aynı anda savaşabilecek.

Eğer Battlefield Insider'a dahilseniz betaya 10 gün önceden, 21 Ağustos tarihinde erişebileceksiniz. Battlefield Insider'a dahil olmak için bu bağlantıdan kayıt olabilirsiniz:

https://www.battlefield.com/tr-tr/community/insider

Battlefield Insider'a üye olduktan sonra platform seçimi yapabilir ve açık beta kodunu alabilirsiniz. 

Battlefield'ın Televizyon Dizisi Çekilecek!

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti 

Battlefield 1, Siyah-Beyah Filtreyle Oldukça Gerçekçi Görünüyor

YORUMLAR