Boomerang from Instagram ile Fotoğraflarınızı 1 Saniyelik Videolara Dönüştürün

Boomerang from Instagram ile Fotoğraflarınızı 1 Saniyelik Videolara Dönüştürün

Instagram, Hyperlapse ve Layout uygulamalarının ardından fotoğrafları ileri – geri döngülü mini videolar haline getiren uygulaması Boomerang from Instagram'ı yayınladı. iPhone ve Android kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip kullanabildikleri video uygulaması Apple Live Photos’a benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Instagram, Boomerang adını verdiği yeni video uygulamasını eş zamanlı olarak iOS ve Android platformunda yayınladı. Ücretsiz olarak sunulan ve üyelik işlemi gerektirmeyen uygulama, 10 kere üst üste çekilmiş fotoğrafları hızlı bir şekilde 1 saniyelik videolar haline getiriyor. Uygulama hem ön hem de arka kamerayla çekim yapmayı destekliyor.

Instagram’ın ne bir fotoğraf, ne bir gif; bir Boomerang olarak tanıttığı yeni video uygulamasının oldukça pratik olduğunu da belirtmek gerek. Uygulamada sadece çekim yapma ve paylaşma butonlar yer alıyor. Bunlar dışında özel bir hareketle video çözünürlüğü, Boomerang modu (döngü ayarı da diyebiliriz) ve kare sayısı seçeneklerinin bulunduğu ayar menüsü çıkıyor.

Boomerang from Instagram uygulamasını Android ve iPhone’unuzda denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan güvenli ve hızlı bir şekilde mağazaya ulaşabilir ve indirebilirsiniz:

YORUMLAR