FIFA 17 Mobil Tüm Dünyada Çıktı, Hemen İndirin

FIFA 17 Mobil Tüm Dünyada Çıktı, Hemen İndirin

Mobil oyuncuların heyecanla beklediği FIFA 17 Mobile adı verilen mobil FIFA 17 sürümü nihayet bütün ülkelerde Android, iOS ve Windows Phone platformlarında indirilmeye açıldı. Hatırlanacağı üzere Electronic Arts geçtiğimiz aylarda FIFA 17'nin mobil sürümünü bölge kısıtlamalı olarak iOS için yayınlamıştı. Oyunu sadece Kanada gibi ülkelerde indirip oynayabiliyorduk. Ülkemizde ise oyunu indirip oynamak için alternatif bir yöntem izlememiz, App Store üzerindeki ülke tercihimizi değiştirmemiz gerekiyordu. Android için ise oyun sadece ön kayıda açılmıştı ve oyunun indirilmeye açılmasını bekliyorduk. Sonun beklediğimiz gün geldi ve oyunu artık indirebiliyoruz.

Electronic Arts'ın FIFA 17 mobil sürümünü Windows Phone platformu için de yayınlamış olması büyük bir sürpriz. Bilindiği üzere birçok ünlü mobil oyun geliştiricisi artık Windows Phone platformu için oyun geliştirmiyor. Bunun yanında Windows Phone için daha önceden yayınlanmış uygulamalar birer birer Windows Uygulama Marketi'nden kaldırılıyor. Microsoft'un da bu platformu canlandırmak için çok büyük bir çaba sarfettiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle FIFA 17 Mobile, Windows Phone için gerçekten bulunmaz bir nimet.

FIFA 17 Mobile'da oyuncular kendi Ultimate Team adlı takımlarını yaratarak kupa peşinde koşabiliyorlar. Oyun bize gerçek bir maç tecrübesi yaşatmakta. Maçlara çıkmanın ynaısıra takımımızı da FIFA 17 mobil sürümü içinde kontrol edebiliyor, transferleri ve taktikleri belirleyebiliyoruz.

Gerçek takımlar ve gerçek oyunculara yer veren FIFA 17 Mobile çalışmak için Android 4.1, iOS 8.0 ve Windows Phone 10 işletim sistemlerine ihtiyaç duyuyor. Oyunu ücretsiz indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

FIFA 17'nin Kusurları Yine Güldürüyor

YORUMLAR