İşte Türkçe Seslendirmeli Battlefield 1

İşte Türkçe Seslendirmeli Battlefield 1

Battlefield 1'in Türkçe olacağı ve bunun sadece menülerle de kalmayacağı, seslendirmenin de Türkçe olacağını daha önce öğrenmiştik. İşte bu seslendirmeyi daha iyi duyabileceğimiz bir video yayınlandı.

Avrupa'nın en büyük oyun fuarı Gamescom, Köln'de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ederken, birçok oyun şirketi de yakın zaman sonra çıkaracakları oyunlar için yeni videolar yayınlıyorlar. Daha önce Battlefield 1 için kısa bir Gamescom videosu yayınlanmış, ardından da yaklaşık bir saat uzunluğunda Osmanlı - İngiliz savaşını gösteren bir çok oyunculu videosu ortaya çıkmıştı. Bizimle paylaşılan son videosu ise direkt olarak seslendirmeye yönelik.

Battlefield 1'in Türkçe olacağının ilk sinyalleri, Battlefield Türkiye isimli resmi bir sayfanın faaliyete geçmesiyle verilmişti. Oyunun E3 2016'da ilk kez gösterilmesinin ardından açılan sayfayla birlikte Battlefield 1'in Origin sayfasında da Türkçe dil seçeneği görmüştük. Türkiye'ye yönelik yayınlar yapan resmi Battlefield 1 sayfası, seslendirmeye yönelik o videoyu yayınladı. Yaklaşık beş dakika süren videoda, Osmanlı askerlerinin dediklerini duyduğumuz gibi bir başka önemli bilgi daha geldi. Oyunda hangi bölgede oynarsanız oynayan, Osmanlı tarafını seçtiğinizde askerlerin Türkçe konuşacağı açıklandı. Yayınlanan o videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Battlefield 1'de Osmanlı Askeri Olacağı Kesinleşti 

Battlefield 1'de Osmanlı Askerleri İlk Kez Göründü

Battlefield 1'den Bir Saatlik Osmanlı - İngiliz Savaşı

YORUMLAR