PES 2015'in Demosu Dünya Genelinde İndirilmeye Açıldı

PES 2015'in Demosu Dünya Genelinde İndirilmeye Açıldı

PES oyuncularının merakla beklediği Pro Evolution Soccer 2015’in demo sürümü bugün itibariyle dünya genelinde indirilmeye açıldı. FOX Engine ile geliştirilen, adeta yeniden yaratılan bir PES oyununa hazır olun.

EA Sports’un satış rekorları kıran futbol oyunu FIFA’nın ezeli rakibi Pro Evolution Soccer ya da çoğumuzun tercih ettiği ismiyle PES’in oynanabilir demosu ilk olarak 18 Eylül günü Japonya’daki PES hayranlarına, 23 Eylül’de de Asya, Kuzey Amerika’daki oyunculara sunulmuştu. Avrupa’da da 24 Eylül yani bugün indirilmeye açılacağı dün Konami tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Japon oyun devi söz verdiği gibi bugün XBOX One, XBOX 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3 kullanıcılarına demoyu açtı. PC kullanıcıları için müjdeli haber bugün de gelmedi.

Bu sene de -büyük eleştirilere maruz bırakılan- FOX Engine ile geliştirilen PES 2015’in konsol kullanıcıları için yayınlanan demosunda sadece gündüz maçı yapılabiliyor ve stadyum değiştirilemiyor. Maçların süresi ise en fazla 10 dakika ile sınırlandırılmış. Oynanabilir takımlar arasında Real Madrid, Atletico Madrid, FC Barcelona, Athletic Bilbao, Bayern Munich, Juventus ve Napoli bulunuyor.

PES 2015’in final sürümü ise PC, PlayStation 3, PlayStation 4, XBOX 360 ve XBOX One platformu için Kuzey Amerika’da 11 Kasım, Avrupa’da 13 Kasım’da çıkış yapacak.

Konami’nin oyunun demosunu kutlamak için hazırladığı özel videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

YORUMLAR