PES 2018'de Yer Alacak Türk Takımları Belli Oldu

PES 2018'de Yer Alacak Türk Takımları Belli Oldu

Son yıllarda FIFA’nın gölgesinde kalsa da belli bir oyuncu kitlesine hala sahip olan Pro Evolution Soccer’ın (PES) üreticisi KONAMI, PES 2018’de yer alacak takımları açıkladı. Listede üç Türk takımı da bulunuyor.

FIFA’nın son yıllarda domine ettiği futbol oyunu pazarında bu yıl bir çıkış arayan PES, yeni oyunu PES 2018’de daha gerçekçi grafikleriyle dikkat çekiyor. Ancak oyunun en dezavantajlı noktası olan lisans probleminin bu yıl da çözülemediği görülüyor. KONAMI, PES 2018’de yer alacak takımları açıkladı ancak birçok üst düzey ligde takımların isim ve forma lisanslarının olmadığı da belli oldu.

PES 2018’de Fransa Ligue 1, Hollanda Eredevisie ve İtalya Serie A liglerinin tamamı lisanslı takımlardan oluşurken serinin geçen oyunlarında olduğu gibi İngiltere Premier Ligi ve İspanya La Liga kısmen lisanslı olacak. İngiltere Premier Ligi’nden Arsenal ve Liverpool’un yanı sıra İngiltere Championships takımlarından Fulham da lisanslı olarak oyunda yer alacak. Ayrıca La Liga’dan Atletico Madrid, Valencia ve tabii ki KONAMI’yle anlaşması bulunan Barcelona lisanslı olacak. PES 2018’de Diğer Avrupa Takımları kategorisinde ise Türkiye’den Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK ve Galatasaray SK yerini alacak.

PES 2018; PC, PS4, PS3 ve Xbox One platformlarında Standart Sürüm ve Barcelona Sürümü olarak 14 Eylül tarihinde satışa çıkacak.

FIFA 18, TFF ile Anlaşıldığını Duyurdu

PES 2018 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

YORUMLAR