History Sweeper

History Sweeper

3.36
Editör Puanı: 3.5/5
3.5
History Sweeper

İnternet Geçmişi Temizleme Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

History Sweeper internet gezintilerinizin ardından bilgisayarınızda depolanan size ait bilgileri içeren verileri temizlemek için kullanabileceğiniz bir kişisel bilgi güvenliği programıdır.

Programın internet geçmişi silme özelliği sayesinde tarayıcıların depoladığı size ait olan verileri silebilirsiniz. Geçici dosyaları, ziyaret edilen sayfalar geçmişini, şifre otomatik tamamlama bilgilerini, form verilerini silebilir ve çerez temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program sadece çevrimiçi verileri temizlemez. Çevrimdışı olarak bilgisayarınızda saklanan kişisel bilgileri de History Sweeper ile temizleyebilirsiniz. Windows arama sonuçları temizleme, Windows çalıştır komutu girdilerini silme, son oturum açan kullanıcılar bilgisini silme özellikleri bu anlamda yardımınıza koşacak araçlardır.

Programın en kullanışlı özelliklerinden biri görev zamanlama özelliğidir. Bu özellik sayesinde programın düzenli aralıklarla seçeceğiniz verileri silmesini sağlayabilirsiniz. Böylece otomatik olarak kişisel güvenliğinizi tehdit edecek öğelerden kurtulabilirsiniz.

Program gereksiz dosyaları temizleme özelliği sayesinde sabit diskinizde gereksiz yer kaplayan bilgileri silebilmektedir. Windows'un sakladığı geçici dosyalar, internet için kullanılan geçici dosyalar, geri dönüşüm kutusu gibi öğeler bu yolla denetlenmektedir. Bu işlem de diğer işlemler gibi zamanlanabilmektedir.

History Sweeper genel olarak derinlemesine temizlik yapabilen başarılı bir kişisel güvenlik ve gereksiz dosya temizliği programıdır.

History Sweeper için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda History Sweeper crack, History Sweeper serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
5 / 1,299
İşletim Sistemi:
Windows

Çeşitli Popülerleri

 1. BlueStacks
  BlueStacksWindows İçin Android Oyunları ve Uygulamaları Oynatma Programı
 2. Windows 10
  Windows 10Microsoft'un Yüksek Performanslı ve Güvenli İşletim Sistemi
 3. Odin3
  Odin3Android Yazılım Güncelleme Programı
 4. Microsoft Photo Story
  Microsoft Photo StoryFotoğraflardan Slayt Hazırlama Programı
 5. Droid4X
  Droid4XAndroid Emülatorü