360 TurboVPN

360 TurboVPN

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 22,879
  • DOSYA BOYUTU 12.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Qihoo 360

360 TurboVPN eğer internet üzerinde gezinti yaparken kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek isterseniz kullanabileceğiniz bir yasaklı sitelere giriş programı.

360 TurboVPN eğer internet üzerinde gezinti yaparken kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek isterseniz kullanabileceğiniz bir yasaklı sitelere giriş programı.

360 Total Security gibi yazılımlarıyla tanıdığımız Qihoo 360 firması tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan bu VPN programı pratik bir şekilde engelli sitelere giriş yapabilmemize yardımcı olurken çevrimiçi güvenliğimizi de sağlamakta. Normalde internette gezinti yaparken IP adresimiz çalınabiliyor. IP adresimiz kullanılarak konum gibi bilgilerimiz elde edilebiliyor. Bunun yanında internet üzerindeki veri trafiğimiz de izleniyor ve bu trafiğin içinde yer alan hassas bilgiler çalınabiliyor. İşte 360 TurboVPN sayesinde bu tür tehlikelere karşı önlem alabiliyorsunuz.

360 TurboVPN Özellikleri

  • Ücretsiz deneme sürümü,
  • Yasaklı sitelere giriş,
  • Windows sürüm,
  • Türkçe dil desteği,
  • Sınırsız kullanım,

Kullanıcılara yasaklı sitelere girme imkanı veren uygulama, Türkçe dil desteğine sahip. Deneme sürümü ücretsiz olan ve kullanıcılarına bazı lokasyonları ücretsiz olarak deneyimleme fırsaıt veren 360 TurboVPN indir, günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Windows platformuna özel olarak geliştirilen uygulama dünyanın farklı noktalarında da rahatlıkla kullanılabiliyor.

360 TurboVPN Nasıl Kurulur?

360 TurboVPN temel olarak internet trafiğimizi başka bir bilgisayar üzerine yönlendiriyor ve internete bu uzaktaki bilgisayardan ağlanıyormuş gibi gezinti yapıyoruz. Bu sayede kendi bilgisayarımızdaki bilgiler çalınmıyor. IP adresimiz internet sitelerine ve servislerine farklı bir IP adresiymiş gibi görünüyor.

360 TurboVPN ile coğrafi kısıtlamalara sahip olan servislere erişebilir, sansürlenen siteleri ziyaret edebilirsiniz. Programın indireceğiniz versiyonu 500 MB veri trafiği limitine sahip. Bu limitten yükseğini kullanabilmek için üyelik satın almanız gerekiyor. 360 TurboVPN'i kullanabilmek için e-posta adresinizle kendinize bir hesap yaratıyorsunuz ve e-postanıza gelen doğrulama kodunu kullanarak programı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

360 TurboVPN İndir

Resmi web sitesi üzerinden deneme sürümünü ücretsiz olarak deneyimleme fırsatı veren uygulama, yıllardır çeşitli güncellemeler de almaya devam ediyor. Yasaklı sitelere giriş yapmak için hem hızlı hem de güvenli bir kullanım deneyimi sunan uygulama, üllkemizde ve dünya da milyonlarca insan tarafından kullanılmaya devam ediliyor.