Baby Monitor

Baby Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PC Remote

Baby Monitor, Windows Phone cihazınızdan bebeğinizi canlı olarak takip etmenize imkan tanıyan bir uygulama.

Baby Monitor, 250.000’den fazla ebeveynin Windows Phone cihazında kullandığı bir bebek takip etme uygulaması ve de tamamen ücretsiz. Bebeğinizi her an takip edebilmek için bebek takip cihazları arama derdinden kurtaran uygulamayı anne ve babaların kullanacağı düşünülerek oldukça basit hazırlanmış.

Bebeğiniz anbean başka bir odadayken takip etmek için bir bebek takip cihazı alabilirsiniz. Lakin bebek takip cihazları sadece bebeğinizin sesini duymanıza izin verir. Onu görmek istediğinizde yanına çıkmak zorunda kalırsınız. Baby Monitor uygulaması bu durumda kalan anne ve babalar için hazırlanmış bir Windows Phone uygulaması.

Telefonu bir bebek takip etme cihazına dönüştüren Baby Monitor uygulaması hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit. Bebeğinizin yanına koyacağınız telefonu kendi telefonunuz veyahut bilgisayarınızla aynı kablosuz ağ üzerinden bağlıyorsunuz. Sonrasında PC Remote sitesinden uzaktan yönetim yazılımını indiriyorsunuz. Mobil cihazınızda uygulamayı açıp yenile simgesine dokunduğunuzda kurulum tamamlanmış oluyor. Bu noktadan sonra bebeğinizi yatak odanızdan veyahut başka bir odadan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Baby Monitor, Windows Phone cihazınız için indirip kullanabileceğiniz en güvenli ve sorunsuz bebek takip uygulaması diyebilirim.

Not: Uygulamayı sorunsuzca kullanabilmeniz için Windows Vista üzeri bir bilgisayara, PC Remote sunucu yazılımına, ses için mikrofon veyahut kulaklığa, web kamerasına ve kablosuz ağ özelliği olan bir modeme sahip olmanız gerekiyor.