happn

happn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,861
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici happn

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Happn, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır. Uygulamanın dayandığı temel, bir yerlerde karşılaştığınız ve hoşlandığınız fakat konuşup tanışamadığınız insanlarla sizi buluşturmasıdır.

Örneğin bir partiye gittiniz ve oradaki bir kişiden hoşlandınız fakat konuşma fırsatı bulamadınız. Eğer ikinizde de happn uygulaması varsa uygulama size bu kişiyle aynı ortamda bulunduğunuzu söylüyor. Siz de buna göre o kişiden hoşlanıp hoşlanmadığınızı söylüyorsunuz. Eğer iki taraf da hoşlandığını söylerse uygulama size ikinizin eşleşme olduğunu söylüyor.

Veya örneğin havaalanındasınız, uygulama size o anda happn uygulamasına sahip ve havaalanında bulunan insanları sunuyor. Eğer iki taraf da tamam derse, o anda birlikte bir kahve içmeye gidebiliyorsunuz.

Uygulama ayrıca size kaç kere yollarınızın kesiştiği veya ortak arkadaşlarınızın olup olmadığını da söylüyor. Bazı insanlara göre biraz fazla özel hayata müdahele ediyormuş gibi hissettirse de, iletişimin iyice kopuklaştığı teknoloji çağında birileriyle iletişim kurmak için iyi bir yöntem olabilir.