Contenting

Contenting

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yasin Simsek

Contenting, kişiselleştirilmiş içerik akışı sağlayan yeni nesil içerik asistanı.

Contenting, internette kaliteli ve ilginizi çekebilecek içeriklere erişmenizi kolaylaştıracak, yapay zekadan güç alan eşsiz bir mobil uygulama. Türkiye ve Dünya gündemi, eğlence, bilim ve teknoloji, spor, iş ve kariyer, kültür ve sanat, yaşam, hobi gibi farklı kategorilerde içerikleri kişiye özel sunan uygulama harika bir içerik asistanı. Kullanıcı tercihlerini hiçe sayarak akışı karıştıran sosyal medya platformlarından sıkıldıysanız, yerli bir mobil uygulama olan Contenting’i tavsiye ederiz. Türkçe ve İngilizce dilde içerik öneren uygulamayı Google Play Store’dan telefonunuza/tabletinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Contenting – İçerik Asistanı İndir

İçerik tüketim alışkanlıklarınızı baz alarak ilginizi çekebilecek içerikler öneren bir içerik asistanı. Facebook veya Google hesabınızla giriş yapıp ilgi alanlarınızı seçerek başlıyorsunuz. İçerik önerisi için en az 4 kategori seçmeniz gerekiyor. Birçok kategori ve alt başlık listeleniyor. Diğer haber uygulamalarının aksine içerikler tek tek sunuluyor. Kaydırma hareketiyle içeriği beğenip beğenmediğinizi belirtiyorsunuz. Yapay zeka destekli algoritma seçimlerinize paralel olarak gelişmeye başlıyor ve siz uygulamayı kullandıkça daha iyi öneriler karşınıza çıkıyor. Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz içerikler ayrı bir yerde toplanıyor. Dilerseniz içeriği sonra göz atmak üzere kaydedebiliyorsunuz.

Son derece sade, modern, basit kullanıcı arayüzüyle gelen içerik asistanı, belirlediğiniz kategorilerde, ilginizi çeken alanlarda sadece kaliteli, diğer yayıncılara örnek olan, geleceği gören içerikler üreten içerik üreticileri bünyesinde tutuyor.

  • Contenting, seçimlerinize göre yurt içi ve yurt dışından önemli gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlar.
  • Contenting, yapay zekadan güç alan bir algoritmaya sahiptir. Uygulamayı kullanım şeklinize paralel olarak gelişmeye başlar ve her kullanımdan sonra size daha iyi öneriler sunar. Yapay zeka destekli algoritma sayesinde dijitalde harcadığınız zaman kaybının önüne geçer.
  • Contenting, içerik önerilerini kaydırmalı olarak kart biçiminde sunar. Sonsuz akışlar içinde kaybolmazsınız. Sayfanın uzun süre açılmasını beklemek zorunda kalmazsınız.
  • Kaydetme seçeneği, dikkatinizi çeken ancak detaylı görüntülemek için vakit bulamadığınız içeriklere daha sonra bakmanızı sağlar.
  • Contenting, algoritmasında barındırdığı içerik üreticilerini titizle seçer. Nitelikli içerik üreten, vizyoner, ilham veren, yeni nesil yayıncılarla çalışır.