Cut the Rope 2

Cut the Rope 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,411
  • DOSYA BOYUTU 80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeptoLab UK Limited

Cut the Rope 2, fizik tabanlı oynanış sunan popüler ve ücretsiz bulmaca oyunu.

Cut the Rope 2, şekerleme canavarı Om Nom’un yeni maceralarını konu alan fizik tabanlı bulmaca oyunu ve Windows Phone’un ardından son olarak Windows 8.1 platformunda karşımıza çıkıyor. Tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz popüler bulmaca oyununun ikincisinde yenilenmiş grafik ve seslerin dışında ilk göze çarpan yenilikler arasında Om Nom’a eşlik eden yepyeni karakterler ve yeni mekanlar bulunmakta. Bu yüzden serinin ilk oyununu oynadıysanız devam oyununu da oynamanızı tavsiye ederim.

Webde, mobilde, masaüstü bilgisayarda ve tabletlerde oynanabilen nadir bulmaca oyunlarından biri olan Cut the Rope’un ikincisinde amacımız yine aynı. Şekerlemeleri Om Nom’a ulaştırmak. Tabii ki sevimli canavarımız yerinden kıpırdamadığından işimiz oldukça zor. İpler platformlara bağlı ve ipleri doğru sırada kesmezsek şekerleme yere düşüyor ve Om Nom’u üzmüş oluyoruz. Bu yüzden ipleri kesmeden önce iki kere düşünmenizi öneririm.

160’dan fazla zorlu bulmaca içeren yeni Cut the Rope oyununda Om Nom ile yemyeşil ormanlarda, kalabalık şehirlerde, hurdalıklarda, tünellerde geziyor ve şekerlemeleri midesine indirmesine yardımcı oluyoruz. Şekerlemelere ulaşamadığımız bulmacalarda ise Om Nom’un arkadaşlarından yardım alıyoruz. Nommies olarak bilinen Roto, Lick, Blue, Toss, Boo, Snailbrow ve Ginger adların taşıyan yepyeni karakterlerden her biri farklı yeteneğe sahip ve şekerlemelere ulaşmamızda büyük rol oynuyorlar.

Her açıdan gelişme gösteren oyun oynanış olarak aynı. Şekerlemeler iplere bağlı ve ipleri kestiğimizde platformlar harekete geçiyor ve şekerleme Om Nom’un midesine iniyor. Birden fazla şekerlemenin olduğu bölümlerde canavarımız ne kadar çok şekerleme yerse o kadar fazla puan kazanmış oluyoruz.