Cut the Rope

Cut the Rope

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39,017
  • DOSYA BOYUTU 34.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeptoLab UK Limited

Windows 7 için hazırlanan, durum çubuğunuza ikon olarak eklenen, IE9 ve IE10 tarayıcılarınızda oynayabileceğiniz popüler Cut The Rope canavar besleme oyununun kısayol eklentisidir.

Cut The Rope, 2010 yılında rus bir yazılımcı olan Semyon Vionov tarafından hazırlanmış. Zeptolab firması tarafından geliştirilen, Pixel Lab firması tarafından desteklenen bulmaca oyununda, "Om Nom" isminde kurbağa benzeri yeşil bir canavarı beslemeye çalışıyorsunuz. Fizik kurallarının işlediği oyunda canavarınıza besinini ulaştırmak için mesnetlenmiş noktalara bağlı ipler, havada uçuşan baloncuklar ve tüm bu hareketli sistemde kullandığınız cihaza bağlı olarak farenizle ya da parmak hareketinizle ipleri kesmeniz, baloncukları patlatmanız gerekiyor. 25 seviyeden oluşan oyunda her seviyede yeni objeler ve bonus bölümleri yer alıyor. Oyunun sadece Internet Explorer için yeni ve özel seviyeleri hazırlanmış olduğu belirtiliyor.

İndireceğiniz dosya Windows 7 yüklü bilgisayarınızın durum çubuğuna küçük bir canavar ikonu ekleyerek, oyuna kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Oyunu oynamanız için IE9, IE10 tarayıcınızın bilgisayarınızda yüklü olması gerekemektedir. Ayrıca oyunu HTML5 destekleyen tüm modern browserlar Chrome, Firefox ve Safari üzerinden Cuttherope.ie adresine girerekte oynayabilirsiniz.