Escape 100 Doors

Escape 100 Doors

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Leaves

Escape 100 Doors, gizli objeleri bulup parçaları birleştirerek ilerleyebildiğiniz bir Windows Phone kaçış oyunu.

Escape 100 Doors, bulduğunuz objeleri işe yarar hale getirerek kilitli olduğunuz odalardan kaçmaya çalıştığınız Windows Phone oyunlarından biri. Mağazadaki odadan kaçış oyunları arasında oldukça yeni olan yapımda kilitli bulunduğumuz odadan kaçmak için cihazınızla şekilden şekile gireceksiniz.

Escape 100 Doors oyununu ilk gördüğünüzde klasik odadan kaçma oyunu diyebilirsiniz. Lakin oynamaya başladığınız öyle olmadığını göreceksiniz. Ön yargınızı bir kenara bırakıp kesinlikle oynamanızı istediğim yapımda kilitli bulunduğunuz odadan kaçmak için sadece gizli nesneleri bulmanız tek başına yeterli olmuyor. Objeleri zekice birleştirip kullanmak ta bazı odalarda yeterli olmuyor. Çoğu odada kilitli kapıdan kaçmak için cihazınızı sallamanız, ters çevirmeniz gerekiyor. Bu sayede bölüm sayısı az olsa bile bulmacalar zorlu olduğundan oyunu hemen bitirememiş oluyorsunuz.

Ne olduğunu anlamadan üzerimize kilitlenen kapıları açmanın çok farklı yolları var. Bazen bulduğumuz bir obje direkt işimize yarayabiliyor. Bazen başka bir objeyle kombine edip yepyeni bir obje oluşturmamız gerekebiliyor. Sadece kapının kilidini açan (sandık vb. şeyler için de anahtara ihtiyacınız oluyor.) anahtara ulaşmak ise kafa patlatmadan mümkün olmuyor.

Sadece Windows Phone platformunda indirilebilir olan Escape 100 Doors oyununun görselleri de oldukça güzel. Windows Phone için yapılan bir oyunda güzel görsellere rastlamak hale ki ücretsiz kategorisinde pek alışık olduğumuz bir durum değil. Hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik olarak başarılı aynı zamanda uzun süre ekrana kilitleyecek bir kaçış oyunu arıyorsanız Escape 100 Doors iyi bir seçenek.