Galatasaray

Galatasaray

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apslify

Galatasaray Windows Phone uygulaması ile nerede olursanız olun takımınızı takip edin.

Galatasaray, Windows Phone telefonunuzdan takımınızın haberlerini okuyabileceğiniz, video ve fotoğraflarına bakabileceğiniz, kilit ekranı resimlerine ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz bir spor uygulaması.

Her Galatasaray taraftarının Windows Phone telefonuna kesinlikle indirmesi gerektiğini düşündüğüm Galatasaray uygulamasının ana sayfasında öne çıkan haberler gösteriliyor. Önemli haberleri doğrudan okuyabildiğiniz gibi bildirim şeklinde gelmesini de sağlayabiliyorsunuz. Haberler haricinde aslanların fotoğraf ve videolarına da bakabiliyorsunuz ki unutulmayan anlardan dilediğinizi telefonunuzun kilit ekranına taşımanız mümkün. Kilit ekranı resimlerinin özenle seçildiği ve düşük çözünürlükte olmadığını belirteyim.

Uygulama üzerinden takımınızın ligdeki durumunu da takip edebiliyorsunuz. Burada gözümüz oynanacak maçları ve maç sonuçları da aradı ancak uygulamada rastlamadık. Bu da eklenirse hali hazırda milyonlarca indirmeye ulaşan uygulamanın popüler spor kanallarının uygulamalarından bir farkı olmayacak ve kullanıcıların vazgeçemeyecekleri kalitede olacaktır.