Get Instagram Likes

Get Instagram Likes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,556
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NET STICK INTERACTIVE

Get Instagram Likes uygulaması ile Instagram fotoğraf ve videolarınızın beğeni sayısını artırabilirsiniz.

Instagram’da paylaştığınız fotoğraflar yeterince beğeni almıyor mu? Get Instagram Likes Windows Phone uygulamasını yükleyerek popüler fotoğraf paylaşım servisinde fotoğraflarınızın daha fazla kişi tarafından beğenilmesini sağlayabilir, daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz Get Instagram Likes uygulaması basit bir işleyişe sahip. Uygulama içerisindeki fotoğrafları beğendiğinizde ücretsiz coins kazanıyor, topladığınız coinlerle fotoğraflarınız için beğeni satın alıyorsunuz. Üstelik fotoğraflarınızı sahte hesaplar değil gerçek kişiler beğeniyor. Ne kadar fazla fotoğraf beğenirseniz o kadar coins kazanıyor ve beğeni almış oluyorsunuz. Uygulama yapımcısı tarafından 2 coins 1 beğeni olarak belirlenmiş.

Popüler sosyal ağ uygulamalarında öne çıkmak için beğeni satın alabileceğiniz onlarca uygulama bulunuyor. Ancak Get Instagram Likes gibi hem tamamen ücretsiz kullanılabilen, hem de gerçekten çalışan bir mobil uygulama mevcut değil. Şimdilik beğeni toplama üzerine kurulu uygulama, takipçi satın almak için kullanılmıyor.