Instagram File Downloader

Instagram File Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alakbar Valiyev

Instagram File Downloader ile Instagram video ve fotoğraflarını telefonunuza zahmetsizce indirebilirsiniz.

Instagram File Downloader, Instagram üzerinde paylaşılan fotoğraf ve videolaindirmek için kullanabileceğiniz bir mobil uygulama.

Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu olan ve ücretsiz olarak gelen Instagram File Downloader, Instagram kullanıcılarının herkese açık fotoğraf ve videolarını telefonunuza kolaylıkla indirebilmeniz için hazırlanmış ve oldukça pratik bir uygulama. Kullanımından kısaca bahsetmem gerekirse; Instagram uygulamasında beğendiğiniz fotoğraf ve videonun bağlantısını -share url seçeneği ile- kopyalıyor ve Instagram File Downloader uygulamasında ilgili alana yapıştırıyorsunuz. Get butonu ile indirme işlemi başlıyor ve dosya türüne göre “Save Image” veya “Save Video” butonu beliriyor. Bu butonlardan uygun olana dokunduğunuzda istediğiniz fotoğraf veya video cihazınıza inmiş oluyor.

Windows Phone cihazınızda kullandığınız sosyal ağ uygulamalarından birisi de Instagram ise ve de beğendiğiniz fotoğraf ve videoları zahmetsizce indirmenin bir yolunu arıyorsanız Instagram File Downloader kesinlikle en iyisi.