MoliPlayer Pro

MoliPlayer Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 523
  • DOSYA BOYUTU 7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moli Time Technology Corporation

MoliPlayer Pro, Windows Phone'lu cihazınızdaki tüm medya dosyalarını rahatlıkla açabilirsiniz.

MoliPlayer Pro, Windows Phone'lu cihazınızdaki videoları kolayca açabilen bir video oynatıcıdır. Rmvb, Avi, Mkv, Flv başta olmak üzere popüler tüm video formatlarını destekleyen uygulama sayesinde Windıws Phone 8'li telefon ve tabletinize açamayacağınız hiçbir video kalmayacak.

Şık arayüzü ile dikkat çeken MobilPlayer Pro uygulaması ile tüm video ve müziklerinizi sorunsuzca açabilirsinz. Full HD kalitede videoları cihazınızın performansını etkilemeden rahatlıkla izlemenize imkan tanıyan uygulama, video müziklerinizi rahatlıkla düzenlemenize ve klasörlere toplamanıza imkan tanır. Aynı Wi-Fi ağından bağlanmanız durumunda bilgisayarınızdaki medya dosyalarını telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz. Bunun için uygulamadaki Wi-Fi transfer bölümünü kullanabilirsiniz.

Tek bir dokunuşla ses, parlaklık, ileri / geri sarma işlemlerini yapmanıza imkan tanıyan uygulamanın en güzel yanlarından birisi de izleme süresini hafızaya alması. Bu özellik sayesinde uygulamayı sonraki açışınızda videoya kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın açılışına şifre koyarak mobil cihazınızdaki videoları başkalarının izlemesini engelleyebiliyorsunuz.

Windows Phone Mağazası'ndaki en iyi video oynatıcılardan biri olan MoliPlayer'ı ücretsiz deneyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.