My Notes

My Notes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sam Jarawan

My Notes, Windows Phone için kapsamlı not uygulamasıdır.

Windows Phone için en iyi not uygulamalarından biri olan My Notes ile hızlı ve kolay bir şekilde notlarınızı alabilirsiniz. Yapılacaklar listesi hazırlamak için de kullanabileceğini uygulama tamamen ücretsiz ve rahatsız edici reklamlar içermiyor.

Notlarınızı en hızlı şekilde almanız için özel olarak tasarlanmış arayüze sahip My Notes uygulaması ile oluşturduğunuz notları şifreleyebilir ve SkyDrive hesabınıza yükleyerek yedekleyebilirsiniz. Renklendirme, yazı tipi değiştirme, resim ekleme gibi diğer not uygulamalarındaki tüm araçları içerisinde barındıran uygulamada notlarınızı alfabetik olarak, eskiden yeniye ve boyutuna göre listeleyebilirsiniz.

My Notes'un öne çıkan özelliklerinden birisi de otomatik kayıt özelliğinin olması. Bu sayede notunuzu yazarken olası bir hata oluşması durumunda notunuza tekrar açıp, kaydedilen yerden yazmaya devam edebiliyorsunuz. Özel günlerinizi hatırlamanıza da yardımcı olan uygulama ile oluşturduğunuz notları e-posta veya sosyal ağlar aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz.

Windows Phone cihazınız için ücretsiz ve kullanışlı bir not alma uygulaması arıyorsanız My Notes'u kesinlikle denemelisiniz.