Nokia Car App

Nokia Car App

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 255
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nokia

Nokia Car App, güvenli sürüş için tasarlanmış tüm Nokia Lumia telefonlarla kullanılabilen, bağımsız bir uygulamadır.

Nokia Car App, sürüş esnasında telefonunuzun en çok kullanılan işlevlerine hızlı erişim imkanı tanıyan bir mobil uygulamadır. Tüm Lumia telefonlarla uyumlu olan uygulama sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan telefonunuzla etkileşime geçebilrsiniz.

Nokia’nın resmi uygulamalarından biri olan ve tamamen ücretsiz olarak sunulan Nokia Car App, güvenli sürüş için tasarlanmış basitleştirilmiş arayüze sahip bir uygulama. Kullanıcıya zaman, hava durumu ve batarya durumu gibi temel bilgiler sunan ve uygulama başlatma ve arama yapma için kısayollara erişimi mümkün kılan CR-200 Kablosuz Araç Kiti aksesuarına sahip kullanıcıların deneyimleyebildiği uygulamanın bağımsız sürümü olan Car App sayesinde aracınızla yolculuk yaparken telefonunuzun işlevlerini güvenli bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Güvenli sürüş için tasarlanan Nokia Car uygulaması iki bölümden oluşuyor. Üst bölümde kaydırma hareketiyle görebileceğiniz saat ve tarih, bulunduğunuz konumun veya belirlediğiniz bir konumun hava durumu bilgileri ve mevcut batarya durumu yer alıyor. Alt bölümde ise telefonun en sık kullandığınız işlevlerine kolay erişim imkanı sunan büyük kutucuklar (kısayollar) bulunuyor. Varsayılan olarak HERE Drive, Nokia MixRadio ve Hızlı Arama kısayolları bulunsa da, bu kısayolları isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Herhangi bir Nokia Lumia telefonla kullanabilen bağımsız bir uygulama olan Nokia Car App, favori uygulamalarınızı ve sık kullanılan işlevleri tek bir ekrandan görüntüleme kolaylığı sunuyor.