Nokia Pocket Magnifier

Nokia Pocket Magnifier

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • DOSYA BOYUTU 5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nokia

Nokia Pocket Magnifier, Windows Phone 8'li Lumia cihazlarla uyumlu bir büyüteç uygulamasıdır.

Nokia Pocket Magnifier, Windows Phone’lu akıllı telefonunuzu büyüteç olarak kullanabilmenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Nokia Lumia kullanıcıları için özel olarak geliştirilen uygulama metinleri otomatik olarak büyütür ve metinleri daha rahat okumanıza yardımcı olur.

Nokia’nın resmi uygulamaları arasında olan Nokia Pocket Magnifier, Lumia telefonunuz için tam özellikli büyüteç uygulamasıdır. 4x dijital zoom yaparak metin ve görselleri daha net görmenize imkan tanıyan uygulama farklı kullanım şekilleri sunuyor. İki parmağınızla sıkıştırma ve kaydırma hareketini kullanablir veya daha ince ayarlar için kaydırıcı kontrolünü tercih edebilirsiniz. Vizör dondurma işlevi sayesinde metinleri daha iyi görüntüleyebilirsiniz. Işığın az olduğu ortamlarda okumanızı kolaylaştıran flaş ışığı da emrenize amade.

RNIB (Kraliyet Ulusal Körler Enstitüsü) işbirliği ile hazırlanan Nokia Pocket Magnifier uygulaması oldukça sade tasarlanmış arayüz ile geliyor ve kullanımı son derece basit. Türkçe olarak ta kullanabileceğiniz uygulama Windows Phone platformu için hazırlanmış en başarılı büyüteç uygulaması. Eğer Lumia cihazınız için kolay kullanımlı Türkçe bir büyüteç uygulaması arıyorsanız Nokia Pocket Magnifier kesinlikle size göre.