NQ Mobile Vault

NQ Mobile Vault

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NQ Mobile Inc.

NQ Mobile Vault, telefonunuzdaki verileri şifreleyerek gizliliğinizi korur.

NQ Mobile Vault, mobil cihazınızdaki verilere başkalarının erişimini engelleyen bir güvenlik uygulamasıdır. Size özel olan ve başkalarının görmesini istemediğimiz fotoğraflarınızı, videolarınızı ve kısa mesajlarınızı güvenli bir ortamda saklayarak gizliliğinizi koruyan uygulama güvenlik kapsamında çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Ücretsiz olan uygulama, tüm fotoğraf ve videolarınızı özel bir alanda şifrelenmiş olarak saklar ve sadece doğru şifrenin girilmesi durumunda görüntülenmenize izin verir. Yanlış şifre giren kişinin fotoğrafını otomatik olarak çeker. Böylece dosyalarınıza izniniz olmadan erişmeye çalışan kişileri bilirsiniz. ( Bu özellik ön yüz kamerası gerektirir ve varsayılan olarak kapalı konumdadır. Ayarlardan ektkinleştirebilirsiniz.) Güvenli kamera özelliği giriş yapma ekranınızı gizler. Arkadaşlarınızın telefonunuzda gizli içerik olup olmadığını bilmelerini engeller.

Telefonunuzdaki verileri meraklı gözlerden gizleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız NQ Mobile Vault uygulamasını mutlaka denemelisiniz.